Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sekmīgi noslēdzies šaha mācību gads 26.05.2014. plkst. 09.27

Mācību gada izskaņā notika draudzības sacensības šahā, pulciņa «Dundagas torņi» dalībniekiem 23. V pilī trīs dažādos turnīros sacenšoties ar mūsu draugiem — Kauguru jaunajiem šahistiem.

Iesācēju grupā, ko papildināji daži vājāki IV klases sportisti, vienādu punktu skaitu ieguva dundadznieki Nils Kuģinieks un Kārlis Blūmentāls. Nils ieguva pirmo vietu, bet Kārlis  otro, jo savstarpējā cīņā pārāks bija Nils. Nils apstiprināja savu piederību IV sporta klases saimei, bet Kārlis šo normu izpildīja. Trešais palika 1. klases audzēknis Indars Asars.

IV sporta klases grupā līdz pašam finišam spraigā cīņā par uzvaru sacentās dundadznieki Aleksis Fesenko un Daniela Vēze.  Arī šeit pirmās vietas liktenis izšķīrās savstarpējā spēlē, kurā pārāka bija Daniela, reizē izpildot III sporta klases normu. Trešajā vietā ierindojās Matīss Vīksna.

III sporta klases sacensībās līdz priekšpēdējai kārtai vadībā bija jūrmalniece Solvita Viļuna, bet pašā noslēgumā viešņu panāca mājinieks Rūdolfs Bražis. Tā kā papildrādītāji bija vienādi, abi izspēlēja vēl vienu partiju, kurā pārāka izrādījās Solvita. Rūdolfam otrā vieta, Paulai Skaidiņai trešā, Dāvim Alkšbirzem ceturtā.

Aizvadītajā mācību gadā šaha pulciņa audzēkņi līdztekus ikdienas nodarbībām piedalījušies 8 dažādās sacensībās, no tām puse notikušas Dundagā, puse — ārpus mūsu novada — Kauguros, Kuldīgā un Rīgā. Mācību gadu iesāka un pabeidza 16 dalībnieki, viens pārtrauca nodarbības,  un viens piepulcējās. IV sporta klasi izpildījuši 5 dalībnieki, III sporta klasi — divi. Līdz ar to 2 pulciņa audzēkņi ir iesācēji, 10 — ar IV sporta klasi, 4 — ar III sporta klasi.

Vairāk vai mazāk uz priekšu virzījušies visi, bet mazliet platākus  soļus spēruši Dāvis Alkšbirze, Aleksis Fesenko, Matīss Vīksna, Paula Skaidiņa, Roberts Ludeviks, Tīna Aukmane un Daniela Vēze.

Alnis Auziņš

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports, šahs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com