Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sargi sevi pats 10.12.2018. plkst. 09.22

Ir sācies ziemas tumšais laiks, kad doties ārā bez atstarotāja vai kāda atstarojoša elementa apģērbā ir neprātīga doma. Taču izrādās, ka daudzi pret savu drošību uz ceļa attiecas, maigi izsakoties, ļoti pavirši. Katrs cilvēks, kas pārvietojas pa brauktuvi vai tās nomali piedalās ceļu satiksmē  un, kļūstot par ceļu satiksmes dalībnieku, ir atbildīgs par savu un citu drošību. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka diennakts tumšajā laikā, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas atrodas uz brauktuves vai nomales, jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Gājējam ir svarīgi ne tikai ievērot ceļu satiksmes noteikumus, bet arī būt redzamam autovadītājam. Diennakts tumšajā laikā gājējam ir būtisks atstarotājs vai atstarojošs elements. Lietojot atstarotāju vai atstarojošu elementu ceļu satiksmē, pamanīšanas attālums, palielinās 5–10 reizes. Esot redzamam ceļu satiksmē gājējs arī var justos droši.

Aicinām visus ceļu satiksmes dalībniekus, pat transporta līdzekļa vadītājus, lietot atstarotājus. Atstarotājs jāpiestiprina tajā ķermeņa pusē, kas atrodas tuvāk ceļa braucamajai daļai. 

Pavadot veco un sagaidot jauno gadu aicinām pievērsts uzmanību novada nomalē dzīvojošajiem. Aicinu sniegt palīdzīgu roku kaimiņam, kas nonācis nelaimē. Atcerēsimies par drošību uz ledus! Lūdzu vecākiem nepieļaut savu bērnu atrašanos uz tik tiko aizsalušiem dīķiem. Novēlu visiem novada iedzīvotājiem gaišus un patīkamus  Ziemassvētkus!

Aicinām par visu neskaidro jautāt kā arī sniegt informāciju zvanot uz mūsu tālruņiem 26437575 vai 20273535 vai nākot pieņemšanas laikā: Pils ielā 5, Dundagā, pirmdienās no plkst. 14.00 līdz 17.00 un trešdienās no plkst. 09.00 līdz 12.00! Anonimitāte garantēta.

 

Jānis Skujiņš,
Pašvaldības policijas vadītājs

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
drošība, kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com