Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Saņemts atbalsts projekta «Pastāvīgās ekspozīcijas izveide Kolkas Lībiešu saieta namā» īstenošanai 27.08.2020. plkst. 16.24

Dundagas novada pašvaldība ir saņēmusi atbalstu projekta “Pastāvīgās ekspozīcijas izveide Kolkas Lībiešu saieta namā” Nr.20-08-FL04-F043.0203-000003 īstenošanai.

Kolkas Lībiešu saieta nams ir vieta, kur ikviens ir aicināts ienākt, lai gūtu ieskatu Ziemeļķurzemes lībiešu kultūrā, tradicionālajās nodarbēs, valodas skanējumā  un piekrastes kultūrvēsturiskajā mantojumā.

Projekta īstenošanas mērķis ir ar digitālo tehnoloģiju palīdzību mūsdienīgā veidā atainot lībiešu kultūru ne tikai kā vēstures liecību, bet arī mūsdienu Latvijas kultūras sastāvdaļu, izceļot Ziemeļkurzemes lībiešu kultūras spilgtākos vēstures momentus un veidojot Lībiešu saieta namā interaktīvu ekspozīciju. Šī būs pirmā interaktīvā ekspozīcija, kas parādīs lībiešus kā Latvijas pamattautu. Tiks veicināta nacionālās identitātes uzturēšana un piederība savam novadam, reģionam un tautai, uzturot dzīvo lībisko identitāti.

Projekts tiks īstenots ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu un ekspozīciju plānots izveidot līdz 2021.gada 1.augustam. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 73689,00 euro, tajā skaitā publiskais finansējums 66320,10 euro un Dundagas novada pašvaldības finansējums 7368,90 euro.

Informāciju sagatavoja attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Diāna Kristiņa

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com