Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Šahisti ar uzvarām atsāk mācību gadu 28.09.2020. plkst. 11.03

25. septembrī Dundagas pils mazajā zālē pulcējās Dundagas, Talsu un Ventspils jaunie šahisti, lai pēc ilgāka laika spēkiem mērotos klātienes cīņās. Draudzības sacensības norisinājās divās grupās: 14 iesācēji pēc Šveices sistēmas sacentās 7 kārtās, savukārt apvienotā IV un III sporta klases šahistu grupa izspēlēja apļa turnīru, tātad visi 12 dalībnieki pie galdiņa sēdās 11 reizes. Mājinieki šoreiz guva galvenos panākumus abos turnīros.

Iesācēju turnīrā pārliecinošu 1. vietu ar 6 punktiem ieguva dundadznieks Valters Napskis. Valters ar uzviju izpildīja IV sporta klases normu. Spēcīgākajā grupā uzvarētājs noskaidrojās tikai pēdējā kārtā, un arī tad bija jāskatās papildrādītāji, jo pa 9 punktiem izcīnīja trīs dalībnieki. Pirmo vietu ieguva mūsu Emīls Grīnerts, otro – dundadznieks Ernests Šmēdiņš, trešo – ventspilnieks Maksims Odincovs. Ernestu varam apsveikt ar iegūtu III sporta klasi. Šie zēni bija pārliecinoši labākie arī absolūtajā vērtējumā. Savukārt meiteņu ieskaitē otro vietu ieguva dundadzniece Marija Hanna Kristiņa, bet trešo – Anna Rebeka Irbe.

Krietni mazāks punktu krājums šoreiz gan Katrīnai Sārai Kristiņai, kas pirmo reizi spēlēja augstākas raudzes turnīrā, gan debitantiem iesācēju rindās – Miķelim Zvanam un Artūram Onufričukam, tāpat Gunāram Gleglu.

Ko apliecina Emīla, Ernesta un Valtera panākumi? Tikai to, ka uzvaras šahā nāk ar laiku, ja zināmas dotības apvienojas ar pacietību, neatlaidību un patstāvīgu darbu. Emīls ar šahu nodarbojas septīto gadu, Ernests – piekto, Valters – ceturto.

Ar pašvaldības atbalstu gan labākie zēni, gan meitenes abos turnīros ieguva diplomus, medaļas, pildspalvas un saldumu balvas. Cerēsim, ka klātienes sacensības notiks arī turpmāk!

Dundagas vidusskolas šaha pulciņa vadītājs Alnis Auziņš

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com