Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sadancis pilī 10.02.2015. plkst. 09.36

6. II Dundagas pilī iepriecināja tautas deju koncerts «Ar draugiem dancot gāju», kurā piedalījās bērnu un jauniešu deju kolektīvi no Dundagas, Rīgas, Talsiem un Ādažiem.

Skatītāji varēja aplūkot gandrīz pilnu deju programmu, ko dejotāji gatavo šīs vasaras Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Reizēm viens vai pāris kolektīvu vienu un to pašu deju izdancoja gan uz skatuves, gan zālē. Par Daces Treinovskas dejotājiem lepnums — skolotāja viņiem uzlikusi augstu latiņu un viņi to godam notur. Ne gluži visi dejoja tautas dejas. Skatītāji ar interesi gaidīja arī Talsu Bērnu un jauniešu centra dejotājas, kas maršēja defilē solī. Viņu skolotājs ir Gints Skribāns.

Visatšķirīgākos priekšnesumus sniedza Ādažu Brīvās Valdorfa skolas dejotāji. Tā kā viņi nepiedalās lielajos svētkos, tad repertuārs bija pilnīgi brīvs. Skanot «Sikspārņa Fledermauša dziesmai», dejotāji kā melni sikspārņi lidinājās pa skatuvi. Horeogrāfiju viņi bija izveidojuši paši. Dejotāji parādīja arī baleta soļus un nodancoja Govju kazaku.

Koncertu raiti vadīja Baiba Leskovska un Krists Iesalnieks.

Paldies deju skolotājai Dacei, viņas kolēģēm un visiem dejotājiem par skaisto koncertu!

Diāna Siliņa, autores foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com