Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Rubeņa kausā Kolkā 29.08.2017. plkst. 12.42

26. augustā Kolkas ciema stadionā norisinājās ikgadējā Rubeņa kausa izcīņa. Šogad piedalījās komandas no Tiņģeres, Kaltenes un 2 ciema iedzīvotāju komandas. Lai arī sākumā laiks bija drūms un lietains, vēlāk mainoties uz saulainu,  katra komanda izspēlēja 5 spēles – 3 grupu spēles, pusfināla un spēli par medaļām. Jau 4. gadu pēc kārtas turnīra kausu ieguva komanda «Kolka cool», kuri cīņā par kausu apspēlēja Tiņģeri. 3. vietu izcīnīja «Kolkas bankomāts», kurā pārsvarā spēlēja Kolkas jaunieši, uzvarot Kaltenes «Autopilotu».

Pirmo reizi šajā turnīrā vērtēja arī labākos turnīra. Par labāko uzbrucēju atzina Mairi Keheru no komandas «Kolka cool», kurš bija rezultatīvākais turnīrā. Labākais aizsargs no komandas «Kolkas bankomāts» — Kaspars Valbergs. Kā arī labākais vārtsargs, kurš visā turnīrā ielaida vismazāk vārtu arī no komandas «Kolkas bankomāts» — Elvijs Stumbrs.


1. «Kolka cool» — Reinis Kučers, Aivis Kuzmins, Jānis Gološinskis, Mairis Kehers, Henrijs Bernāns, Janeks Bite, Markuss Bernāns un Radovans Kevrelis.
2. «Tiņģere» — Igors Emerbergs, Aļģis Tomsons, Kevins Eizenbergs, Nauris Blaubergs, Jānis Sīpols, Kristaps Nāckalns, Mārcis Miķelsons un Raivis Donis.
3. «Kolkas bankomāts» — Toms Tindenovskis, Eduards Bergs, Elvijs Stumbrs, Julians Kevrelis, Kārlis Runcis, Mario Roze, Ričards Laukšteins, Kaspars Valbergs, Aigars Aniņš un Verners Jurkāns.
4. «Autopilots» — Oskars Ašeradens, Tomass Štāks, Salvis Beļaks, Jānis Trubiņš, Agris Kolosko, Uģis Birkhāns, Romāns Žoluds un Jānis Kolosko.

Janeks Bite,
Dundagas novada pašvaldības sporta organizators

Kaspara Bites foto

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports, Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com