Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Rīgas pilī sveic 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu no Dundagas 03.05.2022. plkst. 11.40

29. aprīlī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze sveica akcijas „Meklējam labu ģimenes ārstu” laureātus – 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu. Augsto novērtējumu saņēmušas arī mediķes Dundagā – ģimenes ārste Asja Felta un ģimenes ārsta māsiņa Munda Egle.

Akcija „Meklējam labu ģimenes ārstu” norit jau desmito gadu. Tās mērķis ir godināt ģimenes ārstus un medicīnas māsas, kas ik dienu rūpējas par saviem pacientiem darot savu darbu atsaucīgi, pašaizliedzīgi un ar izcilu attieksmi, kā arī tos, kas aktīvi piedalās ģimenes medicīnas popularizēšanā un jaunu speciālistu apmācībā. Latvijas iedzīvotāji bija aicināti balsot un iesūtīt vēstules par ģimenes ārstiem, kuri savu darbu dara profesionāli, ir pašaizliedzīgi, iejūtīgi un atsaucīgi.

Valsts prezidents savā uzrunā norādīja: „Jūs esat izcili, mūsdienīgi un inovatīvi medicīnas speciālisti, kuru profesionālā darba centrā ir pacienti. Veselības aprūpes sistēmā nav neviena cita speciālista, kurš cilvēkiem būtu tik tuvs kā ģimenes ārsts. Ģimenes ārsts redz cilvēku kopumā, bieži zina, kas notiek viņa ģimenē. Nodrošinot primāro veselības aprūpi, jums vienmēr nākas būt „frontes” pirmajās līnijās. Turklāt pēdējos divus gadus Covid-19 pandēmija jums bija papildu slogs. Pateicos jums visiem par darbu, ko darāt!”

Savukārt Valsts prezidenta dzīvesbiedre ārste ginekoloģe A. Levite, uzrunājot klātesošos, sacīja: „Saņemot ārsta diplomu, mēs esam svinīgi solījuši visu savu dzīvi veltīt kalpošanai cilvēcei. Tādēļ ļoti svarīgi ir nepārtraukti sekot līdzi zinātnei un jauniem atklājumiem visā pasaulē, lai mūsu pacienti Latvijā saņemtu mūsdienīgu ārstēšanu, lai uzlabotos morbiditātes un mortalitātes rādītāji onkoloģiskajās un arī tā sauktajās civilizācijas slimībās. Lai jums spēks, izturība un stipra veselība turpmākajā kalpošanā mūsu cilvēku veselībai!”

  • Nominācijas „Mans mīļais ģimenes ārsts” laureāti – Ainārs Mežals, Maija Baumane un Asja Felta.
  • Nominācijas „Sirsnīgākā ģimenes ārsta māsiņa” laureāte – Munda Egle.
  • Nominācijas „Rūdolfa Skaidrā prēmija jaunajam lauku ģimenes ārstam” laureāte – Linda Reicle.

Akcijas atbalstītāju SIA „Remedica” un „Myskin” specbalvu ieguva Ainārs Mežals, bet atkārtotu novērtējumu saņēma Asja Felta, iegūstot akcijas atbalstītāja medicīnas centra „ARS” specbalvu.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība, sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com