Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Radīsim devīzi un logotipu skolas pienam un skolas augļiem! 06.04.2017. plkst. 09.07

Lauku atbalsta dienests (LAD) un Zemkopības ministrija aicina visus 6 līdz 14 gadus vecos Latvijas skolēnus piedalīties konkursā un radīt vienotu logotipu un vienotu devīzi programmām «Augļi skolai» un «Skolas piens». Jauno logotipu un devīzi ievietos interneta lapā www.piensaugliskolai.lv un turpmāk izmantos, lai daudzinātu skolu programmas gan Latvijā, gan citās valstīs. Konkursa galvenā balva labākā logotipa un devīzes autoriem ir planšetdators. Plašāka nosacījumi dalībai konkursā ir lasāmi konkursa nolikumā.

No  5. aprīļa darbu uzsāk arī īpaša programmu «Augļi skolai» un «Skolas piens» interneta vietne www.piensaugliskolai.lv, kuras saturu veidot aicina iesaistīties ikvienu — bērnus un jauniešus, skolotājus, skolēnus un visus citus interesentus. Lapa atainos gan pieredzi, kā skolām klājas, piedaloties skolu programmās, gan informāciju, cik aktīvi piena dzērēji un augļu un dārzeņu ēdāji ir skolēni, kāda loma ir veselīgiem ēšanas paradumiem rūpēs par cilvēka veselību.

LAD atgādina, ka katru mācību gadu noteikta vecuma skolēni bez maksas var dzert skolās pienu, kā arī saņemt augļu un dārzeņu porcijas. Šāda programma darbojas visās Eiropas Savienības valstīs, lai veicinātu veselīgus uztura paradumus, ievērotu sabalansētu diētu skolēnu vidū, palielinātu piena, augļu un dārzeņu un nākotnē samazinātu veselības aprūpes izmaksas aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimību dēļ. Eiropas Komisijas programmas «Skolas piens» un «Augļi skolai» ir veids, kā dalībvalstis, izmantojot savus un Eiropas Savienības budžeta līdzekļus, var nodrošināt skolēniem bezmaksas pienu, augļus un dārzeņus.

Kristīne Ilgaža,
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com