Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu konkurss 06.06.2016. plkst. 01.54

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai.

Šim mērķim pieejami 23,3 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF). Projektu iesniegumu pieņemšana CFLA notiek no  3. VI līdz 3. VIII. Projektu iesniedzēji var būt komersanti vai nodibinājumi, kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma attīstīšanu un iznomāšanu ražošanas vajadzībām, apstrādes rūpniecības mazie un vidējie komersanti, kas būvē ražošanas telpas savām vajadzībām, kā arī ostas pārvaldes.

Pasākuma mērķis ir veicināt apstrādes rūpniecības komersantu paplašināšanos un jaunu komersantu veidošanos, atbalstot industriālo telpu izveidi reģionos. Mērķa grupa ir sīkie (mikro), mazie un vidējie komersanti, kas veic saimniecisko darbību apstrādes rūpniecības nozarēs.

Informatīvie semināri par SAM 3.1.1.5. pasākuma «Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai» projektu iesniegumu atlases jautājumiem, uz kuru aicināti projektu iesniedzēju (komersantu, nodibinājumu vai ostas pārvalžu) pārstāvji, notiks 16. VI Ventspilī (Kultūras centrā, Kuldīgas ielā 18), Valmierā, Jelgavā, Daugavpilī un Rīgā (1. VII, CFLA konferenču zālē, Smilšu ielā 1).

Vairāk informācijas: www.cfla.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com