Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu jaunumi 25.08.2015. plkst. 08.27

Kuldīgā notiks seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020. gadam»

27. VIII plkst. 11.00 Kuldīgā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgas Mākslas nama zālē notiks informatīvs seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020. gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotie atbalsta pasākumi un CFLA loma», kuru organizē Igaunijas–Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs. Dalība seminārā ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 24. VIII, http://kurzemesregions.lv/seminars

Plašāka informācija: http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/pasakumi/16560_912

 

Divi bezmaksas semināri ES Mājā par atbalstu pašvaldībām un NVO to projektu finansēšanai «Eiropa pilsoņiem» programmā

Kultūras ministrijas ES programmas «Eiropa pilsoņiem» infopunkts Latvijā aicina piedalīties informatīvos bezmaksas semināros ES Mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 2. stāva konferenču zālē.

ES programma «Eiropa pilsoņiem» ir izveidota, lai tuvinātu Eiropu tās iedzīvotājiem, stiprinātu piemiņu un palielinātu sabiedriskās līdzdalības iespējas ES, nodrošinot vietējā, reģionālā un dalībvalstu līmenī atklātākas debates par ES jautājumiem. Programma palielinās pilsoniskās sabiedrības organizāciju iespējas plašāk iesaistīties ES demokrātiskajā dzīvē.

Plašāka informācija: http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/pasakumi/16576_917

 

31. VIII sākas pieteikšanās pasākumam «Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā»

Pasākuma mērķis ir palielināt akvakultūras uzņēmumu konkurētspēju un dzīvotspēju.

Pasākumā atbalstu piešķir pretendentiem, kuru investīcijas projektā ir saistītas ar karpu, foreļu, zandartu, ālantu, sterletu, līdaku, līņu, samu, storu un vēžu audzēšanu. Atbalstu par citām akvakultūras dzīvnieku sugām piešķir saskaņā ar pretendenta iesniegtu neatkarīgu tirgus pētījumu, kuru veikusi zinātniska institūcija.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

 

1. IX sākas pieteikšanās pasākumam «Atbalsts lauksaimniecības dzīvnieku ģenētisko resursu saglabāšanai» (LDGRS)

Atbalsta mērķis ir saglabāt lauksaimniecības dzīvnieku ģenētisko resursu nozīmīgākās vietējās cilmes sugas atbilstoši Ciltsdarba un dzīvnieku audzēšanas likumam. Iesniegšanas termiņš 30. IX.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

 

No 3. IX varēs pieteikties pasākumam «Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības»

Apakšpasākuma «Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības» mērķis ir veicināt mazo lauku saimniecību konkurētspēju, paaugstinot to ražošanas produktivitāti, efektivitāti, atbalstot kooperāciju un tirgus pieejamību. Atbalsta pretendents ir mazā lauku saimniecība – saimnieciskās darbības veicējs – fiziska persona, kuras dzīvesvieta ir deklarēta lauku teritorijā, vai juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir lauku teritorijā. Projektu iesniegšanas kārta ir atvērta no 3. IX līdz 5. X.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com