Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektā «Kurzeme visiem» Dundagā 23.05.2017. plkst. 11.43

Dundagas novadā projektā «Kurzeme visiem» Sociālais dienests saņēma pavisam 14 personu iesniegumus ar vēlmi dalībai projektā (7 iesniegumi no personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT) un 7 iesniegumi no bērnu ar funkcionāliem traucējumiem (FT) likumiskiem pārstāvjiem). Šobrīd visām personām ir veikta individuālo vajadzību izvērtēšana, ir saņemti 7 sagatavoti atbalsta plāni bērniem ar FT.

Individuālo vajadzību izvērtēšana veikta arī Valsts sociālās aprūpes centros (VSAC). Dundagas novada Sociālais dienests šobrīd ir saņēmis 4 sagatavotus atbalsta pasākuma plānus personām ar GRT, kuri ir izteikuši vēlmi dzīvot ārpus institūcijas — Dundagas novadā. No tiem 3 personas, kuras vēlas dzīvot sabiedrībā ir no VSAC «Kurzeme» filiāle «Dundaga» un viena persona no VSAC «Kurzeme» filiāle «Iļģi».

Kurzeme visiem logotipu rinda

No VSAC «Kurzeme» filiāle «Liepāja» ir saņemts atbalsta plāns vienam bērnam ar FT, divi atbalsta plāni saņemti no Īslīces SOS bērnu ciematu.

Projekta «Kurzeme visiem» mērķis ir palielināt Kurzemes reģionā ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem.

Ineta Mauriņa,
Sociālā dienesta vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība, Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com