Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Profesiju diena Mazirbes skolā 30.01.2017. plkst. 14.47

19. I Mazirbes internātpamatskolā notika Profesiju diena. Tā ir ikgadējs pasākums, lai mudinātu skolas audzēkņus domāt par  savu turpmāko nodarbošanos gan pašiem, gan iedvesmojoties no dažādu profesiju pārstāvjiem, kurus aicina jauniešiem pastāstīt par savu nodarbošanos.

Lai tuvāk iepazītu izvēlētās profesijas, audzēkņiem dienas gaitā bija jāveic vairāki uzdevumi, piemēram, jāveido par profesiju kolāža.

Šoreiz bija uzaicināti viesu mājas «Branki» saimnieks Igors Ginters un bijušie Mazirbes internātpamatskolas audzēkņi Gatis Helvigs un Rinalds Stanga.

Igors Ginters pastāstīja, kā noris darbs viesu mājā, cik daudz jāzina un jāmāk, lai varētu strādāt  ar  tās apmeklētājiem. To savā trīs mēnešu praksē «Brakos» apgūst skolas   2. kursa audzēkņi.

Īpašu interesi izpelnījās abu bijušo skolas audzēkņu Gata Helviga un Rinalda Stangas  pieredzes stāsti par izvēlētās profesijas apguvi. Abi pirms tam Mazirbes internātpamatskolā apguvuši galdnieka palīga arodu, bet pēc tam pilnveidojuši galdnieka prasmes Latvijas  amatniecības kameras  meistardarbnīcā «Zeļļi» pie Igurda Baņķa un kļuvuši par veiksmīgiem uzņēmējiem.  Skolas direktore Ilze Kriķīte atzina, ka šādi stāsti skolas audzēkņiem ir īpaši nozīmīgi, jo mudina nopietni domāt par savu nākotnes nodarbošanos un iedrošina noticēt sev un nākotnes iespējām.

Sagatavoja
Inguna Pekmane,

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Profesiju diena Mazirbes skolā

Atslēgvārdi
skola, Mazirbe
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com