Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Popiela Kolkas pamatskolā 09.02.2015. plkst. 11.15

5. II tautas namā skolēni pulcināja populārās mūzikas cienītājus ikgadējā Popielā.

Pārstāvēti bija dažādi žanri, valstis un gaumes, un 42 izpildītāji iejutās pat vairāku skatuves mākslinieku lomās. Jaunāko klašu skolēniem priekšnesumus palīdzēja sagatavot audzinātāji un vecāki, vairākus bērni sagatavoja paši. Īpaši uzteicami vairāku priekšnesumu režijas autori Kārlis Roderts un Sintija Antmane.

Skolēnu sniegumu vērtēja kompetenta žūrija — mūzikas skolotāja Evita Ernštreite, latviešu valodas skolotāja Aisma Brande un Dundagas vidusskolas 8.b klases audzinātāja Una Sila. Šī klase pārsteidza, krāšņi uzstājoties ar Vengaboys dziesmu «Shalala lala». Dundžiņi bija atveduši siena čupas, jautru krodziņu, bija šaudīšanās un policijas iejaukšanās. Gan žūrija, gan skatītāji to novērtēja ar  ovācijām.

Žūrijas īpašās simpātijas saņēma «Duets Sandra» — Katrīna Liepa un Marta Muņķevica, grupa Crazy Dolls — 1. un 2. klase, pasākuma vadītāji Kārlis Runcis un Toms Tindenovskis, kuri kopā ar Ediju Pagilu, Jāni Čači un Ralfu Zorģi attēloja «AronChupa» dziesmu «I’m an Albatraoz». Ar atraktivitāti un lokanību izcēlās grupa «Dada Life» — Juliāns Kevrelis & Co. Žūrijai strādājot, skatītājus priecēja skolotājas Dainas Miķelsones deju grupa. Dīdžeju diskotēka dejās vienoja abu skolu bērnus.

Labākie kolcinieki pārstāvēs skolu Popielā Rojas kultūras centrā, arī dundadznieki aicināja kolciniekus piedalīties savā Popielā.

Dzintra Tauniņa, Kolkas pamatskolas direktora vietniece ārpusklases darbāDalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Popiela Kolkas pamatskolā

Atslēgvārdi
skola, Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com