Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Plānošanas dokumentu izstrādes maratons tuvojas finišam 09.04.2014. plkst. 16.31

Kopš pērnā rudens noris aktīvs darbs, izstrādājot Dundagas novadam būtiskus plānošanas dokumentus — Ilgtspējīgas attīstības stratēģiju un Attīstības programmu.

Darba gaitā sistematizēti apjomīgi datu apcirkņi par būtiskākajām ar novadu saistītajām jomām, apkopoti iedzīvotāju viedokļi, kas iegūti 3 dažādās iedzīvotāju aptaujās, un galvenais — plānošanas dokumentos iekļautas aptuveni 70 īpaši aktīvo novadnieku idejas, priekšlikumi un labās domas, kas izteiktas plānošanas darbnīcās un pārtapušas nākotnes redzējumā, dažāda termiņa mērķos vairāk nekā īstenojamās rīcībās. Turklāt Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas projekts paredz īstenošanas uzraudzības kārtību, kas neļaus abiem plānošanas dokumentiem apputēt plauktā, bet liek atbildīgajām amatpersonām aktīvi rīkoties.

27. II novada dome lēma nodot sagatavotos Ilgtspējīgās attīstības stratēģijas un Attīstības programmas projektus sabiedriskajai apspriešanai, un no 10. III līdz 7. IV ikviens interesents ir varējis iepazīties ar dokumentiem, gan izšķirstot sagatavoto plānošanas dokumentu grāmatas Dundagā un Kolkā, gan lasot novada interneta lapas sadaļā «Sabiedrība».

Četrās nedēļās saņemti iedzīvotāju iesniegumi, 26. III Dundagā un 2. IV Kolkā aizritējušas sabiedriskās apspriešanas. Iedzīvotāju aktivitāte gan nebija visai liela, taču izteiktie priekšlikumi un papildinājumi ir ļoti vērtīgi, ļaujot precizēt un pilnveidot plānošanas dokumentu projektus.

Ja arī kādam no jums, lasītāji, vēl ir kas papildināms plānošanas dokumentos, tad ir pats pēdējais brīdis savus apsvērumus formulēt un darīt zināmus novada domei, kaut arī paredzētais apspriešanas laiks ir beidzies.

Lai jums pietiek radošās enerģijas līdzdarboties iecerēto rīcību īstenošanā!

Sabiedrības iebildumi un priekšlikumi par attīstības plānošanas dokumentu, kas izteikti publiskās apspriešanas laikā.

Indra Kļaviņa

Dundagas novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas izstrādātāju vārdā (tel. 26414296)

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
plānošana, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com