Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pirmo reizi izdota Slīteres nacionālā parka tūrisma karte 02.08.2017. plkst. 09.45

Turpinot izdevumu sēriju, kas veltīti aizsargājamām dabas teritorijām Latvijā, «Karšu izdevniecība Jāņa sēta» sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi pirmo reizi laidusi klajā Slīteres Nacionālā parka tūrisma karti.

Slīteres Nacionālais parks ir viena no vecākajām aizsargājamām dabas teritorijām Latvijā. 1923. gada dibināts kā Šlīteres dabas piemineklis, ilgus gadus kā Slīteres dabas rezervāts bijis apmeklētājiem nepieejams, bet kopš 2000. gada apmeklētājus iepazīt dabas un kultūrvēstures vērtības aicina Slīteres Nacionālais parks. Dabas daudzveidības ziņā šī ir viena no bagātākajām teritorijām Baltijas jūras piekrastē un Ziemeļeiropā.

Izdevums sniedz plašu informāciju par dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma daudzveidību, par dabas tūrisma un dabas izglītības iespējām. Detālā apvidus karte parāda apskates objektu un naktsmītņu atrašanās vietas.

Dodoties iepazīt Slīteres Nacionālo parku, cieniet tā vērtības, ievērojiet dabai draudzīga apmeklējuma noteikumus un atstājiet aiz sevis sakoptu vidi!

Dana Spulle,
SIA «Karšu izdevniecība Jāņa sēta» komunikācijas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms, daba
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com