Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pilna zāle pērlīšu 30.05.2016. plkst. 16.18

25. V pils zālē godināja labākos novada skolēnus, kas pierādījuši sevi un daudzinājuši mūsu puses vārdu, piedaloties sacensībās un olimpiādēs. Pateicības rakstu Par augstiem sasniegumiem un Dundagas novada tēla spodrināšanu saņēma 142 novada skolēni.

Kultūras pils direktore Baiba Dūda sveica klātesošos ar vārdiem: «Lai tiktu pie labas atzīmes, var pietikt ar nieku. Reizēm jāpieceļas drusku agrāk, reizēm pietiek atkārtot jau zināmo, bet, lai sasniegtu ievērojamus panākumus olimpiādēs, sacensībās, konkursos, skatēs, jāiegulda daudz vairāk — radošums, zināšanas, reizēm arī jālej sviedri, cītīgi jātrenējas. Līdzās  vienmēr ir jūsu skolotāji, kas tāpat no sirds strādā, seko līdzi un palīdz atplaukt jūsu talantam.

Paskatieties sev visapkārt! Pilna zāle pērlīšu! Tie esat jūs un jūsu biedri, un jūs patiesi varat lepoties!»

Savukārt pašvaldības vadītājs Gunārs Laicāns pateicās šim deputātu sasaukumam, kas iedibinājis tradīciju apsveikt un pateikties skolēniem: «Jau trešo gadu pils zālē pulcējas skolēni, kas ir daudz darījuši novada tēla spodrināšanā. Īpaši prieks par sportistiem. Sacīsim «paldies!» skolēniem un skolotājiem! Direktoriem īpaši pateiksimies Skolotāju dienā!»

Pateicības rakstu piešķiršana mijās ar skolēnu priekšnesumiem, un reizēm paši laureāti apsveica paši sevi, tik tikko pēc uzstāšanās pagūstot saņemt sev domāto atzinību, kā jaunā dejotāja Līva Gerdiņa. Ģirts Treinovskis iepriecināja ne vien ar muzicēšanu, bet arī ar vālītes virpināšanas māku. Ditai Silai panākumu saraksts dažādās jomās bija tik garš, ka uz ekrāna gandrīz nepietika vietas visu uzskaitījumam.

Paldies visiem skolēniem un viņu skolotājiem, kas arī saņēma Pateicības rakstus!

Alnis Auziņš

Visvalža Biezbārža foto

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Prezentācija par skolēnu sasniegumiem
Pievienotās galerijas
Pilna zāle pērlīšu

Atslēgvārdi
skola, pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com