Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piešķirts finansējums vietējo iniciatīvu projektiem 2015. gadā 03.06.2015. plkst. 14.40

Novada domes 28. V sēdē skatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu konkursā «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem». Šogad tajā bija pieteikušies septiņi pretendenti, no kuriem ar kopējo 3397,56 € finansējumu atbalstīja piecus.

Konkursa uzdevums ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un ierosmju īstenošanu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību dažādu jautājumu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī  veicināt sadarbību starp pašvaldību un pretendentiem.

Šogad projektu konkursa kopējais finansējums bija 4000 €. Biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas varēja pretendēt uz finansējuma saņemšanu vienam projektam, un tā apmērs nedrīkstēja pārsniegt 1000 €.

Atbalstītie projekti

1. Biedrībai «Jauniešu klubs Dundaga» Dundagas brīvās pieejas stadionā pie «Mazās skolas» pieejamo vingrošanas rīku piedāvājuma klāsta paplašināšanai 932,10 €.

Projekta mērķis ir popularizēt un veicināt Dundagas novadā aktīvu dzīvesveidu, pilnveidojot vingrošanas rīku piedāvājumu klāstu Dundagas brīvās pieejas stadionā. Projektā paredzēts uzstādīt horizontālo trepi, sakārtot piemērotu pamatni zem rīkiem un sarīkot vingrošanu popularizējošu pasākumu.

2. Biedrībai «Visvīdale» Vīdales skolas teritorijas labiekārtošanai, informatīvā stenda uzstādīšanai 810 €.

Projektā paredzēts uzlabot Vīdales ciema vizuālo tēlu, padarīt vidi ērtāku vietējiem iedzīvotājiem, kā arī veidot ciemu par vēl vienu sakoptu tūrisma apskates vietu Dundagas novadā. Paredzēts uzstādīt tūrisma informācijas stendu par Vīdali, novietot šūpoles un trīs solus pie Vīdales bibliotēkas, kā arī padarīt tās apkārtni vizuāli pievilcīgāku.

3. Kolkas katoļu draudzei Kolkas Jūras Zvaigznes Dievmātes Romas katoļu baznīcas teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai 1000 €.

Projekta mērķis ir labiekārtot Kolkas katoļu baznīcas teritoriju, atdalot un iezīmējot baznīcai piegulošās zemes (≈300 m²) robežas ar dzīvžoga apstādījumiem un dekoratīvu šķelto akmeņu norobežojošu apmali.

4. Biedrībai «Dundangas Sendienas» projektam Krāsu mācības pamati 389,68 €.

Projekta mērķis ir izglītojot paaugstināt senioriem dzīves kvalitāti — piedāvāt mācības aktivitātes Dundagas novada senioriem, pensionāriem un cilvēkiem ar ierobežotiem finanšu resursiem sevis pilnveidei, lai paaugstināt kvalifikāciju atbilstoši savām interesēm un vajadzībām. Projektā paredzēts apgūt krāsu mācības teoriju, radīt oriģinālu mākslas darbu (gleznu), sarīkot ceļojošu izstādi, kā arī popularizēt krāsu mācību citām iedzīvotāju interešu grupām.

5. Biedrībai «Ēvažu stāvkrasts» Ēvažu stāvkrasta tūrisma informācijas un infrastruktūras projektam  265,78 €.

Projekta mērķis ir paplašināt bērnu aktivitāšu iespējas Ēvažu stāvkrasta teritorijā, uzstādot šūpoles pie Ēvažu stāvkrasta auto stāvlaukuma.

 

Lejuplādējamie faili

Dundagas novada domes 28.05.2015. sēdes lēmums nr. 94 11. § «Par finansējuma piešķiršanu projektu konkursa «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» 2015. gadā»

 

Lauris Laicāns,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob. 28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com