Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piekrastes pašvaldību apvienības valdes sēdē spriež par aktuālāko saistībā ar atbalstu piekrastes infrastruktūrai 04.09.2014. plkst. 16.03

Rīgā 27. VIII notika Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības (LPPA) valdes sēde, kurā tās locekļus iepazīstināja ar jaunumiem, kas saistās ar Eiropas Savienības fondu nākamā perioda finansējumu piekrastes infrastruktūras attīstībai.

Viena no sarunas tēmām bija kultūras ministres Daces Melbārdes un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Romāna Naudiņa vienošanās par specifiskā atbalsta mērķa vienādu sadali kultūras mantojuma objektiem un piekrastes dabas mantojumam. Vienošanās paredz 15 miljonus eiro iezīmēt Kultūras ministrijas pārziņā un 15 miljonus eiro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 16 piekrastes pašvaldībām, izņemot Rīgu, kurai iezīmēts savs mērķatbalsts. Valdes sēdē apsprieda arī iespējamos projektu atlases kritērijus un Finanšu ministrijas nostāju par starppašvaldību projektiem.

LPPA valde nolēma atbalstīt ministru vienošanos par projektu atlasi divās kārtās un ierobežotu projektu atlasi. Tāpat piekrastes pašvaldības nolēma prasīt, lai, īstenojot specifiskā atbalsta mērķi, katrā piekrastes pašvaldībā atbalstītu ne mazāk kā vienu kompleksi attīstāmu piekrastes publiskās infrastruktūras vietu, kas uzlabo piekļuvi dabas mantojuma objektam (pludmalei), kā arī, ka ikviena šī vieta ir daļa no vienotā piekrastes publiskās infrastruktūras tīkla, kura mugurkauls ir starptautiskās nozīmes «Eiro velo 13» maršruts.

LPPA valde nolēma sarīkot LPPA sēdi 21. XI Dundagas novadā, uz sapulci uzaicinot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru un to organizējot savstarpējā saistībā ar Piekrastes koordinācijas grupas sanāksmi.

 

Informācija no Latvijas Pašvaldības savienības Infolapas nr. 31 (2014. gada 1. – 7. IX)

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com