Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pieejams atbalsts mežsaimniecībai 27.05.2016. plkst. 10.47

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā».

Otrās kārtas projektu iesniegumus pieņems 27. VI līdz 27. VII.

Pasākuma «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā» apakšpasākumā «Meža ieaudzēšana» atbalsta meža ieaudzēšanu un kopšanu, ieaugušas mežaudzes papildināšanu un kopšanu ar pieejamo publisko finansējumu 4 000 000 € .

«Meža ugunsgrēkos un dabas katastrofās iznīcinātu mežaudžu atjaunošana» atbalstu piešķir par meža atjaunošanu platībā, kurā pēc Valsts meža dienesta atzinuma ir konstatēti ugunsgrēka vai dabas katastrofas (vējgāze, vējlauze, sniega un ledus) radīti postījumi, kuru dēļ mežaudze ir iznīcināta, tāpēc šajā platībā mežs jāatjauno. Pieejamais publiskais finansējums ir 500 000 €.

«Ieguldījumi meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai» atbalstāmās aktivitātes ir jaunaudžu retināšana un jaunaudžu retināšana ar atzarošanu, neproduktīvu mežaudžu nomaiņa saskaņā ar normatīvajiem aktiem par koku ciršanu mežā, valdošās koku sugas nomaiņa baltalkšņa sugu mežaudzēs no 30 gadu vecuma vai blīgznas sugu mežaudzēs. Pieejamais publiskais finansējums ir 5 000 000 €.

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD elektroniskās pieteikšanās sistēmu vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu, vai personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā struktūrvienībā Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2. stāva foajē (tālr. 67095000).

 

Lauksaimniecības un mežsaimniecības daļa, tālrunis: 67027137

LAD Klientu daļa, tālrunis: 67095000

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com