Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem 27.06.2016. plkst. 12.57

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 25. VII līdz 24. VIII izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu «Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība» apakšpasākumā «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem».

Apakšpasākuma mērķis ir sekmēt gados jaunu cilvēku iesaistīšanos pastāvīgā lauksaimniecības darbībā un nodrošināt darbaspēka atjaunošanos un paaudžu nomaiņu lauksaimniecībā, atbalstot gados jaunus cilvēkus, kas kā saimniecības vadītāji  pirmo reizi dibina ekonomiski dzīvotspējīgu saimniecību, lai ražotu lauksaimniecības produkciju vai savā īpašumā pārņemtu esošu saimniecību.

Otrās kārtas pieejamais publiskais finansējums apakšpasākumā «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai» ir 8 000 000 €, kas sadalīti pa reģioniem.

Projekta iesnieguma veidlapa un detalizētāki pasākuma nosacījumi pieejami interneta lapas www.lad.gov.lv sadaļā «Atbalsta veidi/ Projekti un investīcijas».

Projektu iesniegumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS) vai ievērojot Elektronisko dokumentu likumu, vai personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālajā struktūrvienībā Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2. stāva foajē (tālr. 67095000). Aicinām lauksaimniekus iesniegt pieteikumus EPS!

 Simona Saule

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība, projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com