Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piedzīvojumu raidījuma «100 līdz 100» dalībnieki Kolkasragā 07.01.2015. plkst. 09.40

8. I plkst. 19.30 LTV1 rādīs jaunā piedzīvojumu raidījuma «100 līdz 100» 1. sēriju, kurā tās dalībnieki viesosies pašā Latvijas plakanākajā smailē, Kolkas ragā, viņi izmēģinās ne tikai peldēšanos divu jūru satikšanās punktā*, bet arī savu pirkstu veiklību ar tradicionālo latviešu mūzikas instrumentu – kokli.

«100 līdz 100» ir stāsts par četriem jauniešiem, kas pieņēma izaicinājumu un divas nedēļas ceļoja pa Latviju, pildot uzdevumus, ko katram īstenam latvietim sava mūža laikā būtu jāpaveic. Šo 100 darāmo darbu sarakstu veidoja Latvijas iedzīvotāji, iesūtot ieteikumus raidījuma veidotājiem. Šis ceļojums ir apkopots deviņās aizraujošās video sērijās, ko sākot jau no 8. I, varēsiet vērot LTV1 ik ceturtdienas vakaru 19.30. Galvenajās lomās: Alise Grišina, Madlēna Štauere, Daniels Bondars un Oskars Zikmanis.

Četri jaunieši sāk savu ceļu cauri visai Latvijai, lai izpildītu darbus, ko katram latvietim savas dzīves laikā būtu jāpaveic. Pirmos lomus viņi vilks jau stundu vēlāk, dodoties uz Kurzemi. Pašā Latvijas plakanākajā smailē, Kolkas ragā, viņi izmēģinās ne tikai peldēšanos divu jūru satikšanās punktā, bet arī savu pirkstu veiklību ar tradicionālo latviešu mūzikas instrumentu – kokli. Vienu no puišiem uzvilks milzīgā teleskopa šķīvī, bet otrs metīsies peldēties Eiropas platākajā ūdenskritumā, kas arī atrodas tepat – Latvijā! Un kāds kungs, novadot neformālu mūzikas vēstures stundu, kopā ar jauniešiem iegriezīs plates savā muzejā netālu no Kuldīgas.

Plašāka informācija pieejama www.lsm.lv.

 

* Pašvaldība atgādina, ka peldēšanās divu jūru satikšanās vietā pie Kolkas raga ir bezatbildīgi bīstama jebkādos laika apstākļos.

Ievērojiet izvietotās brīdinājuma zīmes un peldieties droši Kolkas pludmalē!

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com