Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajā īpašumā «Krūmiņi» 11.06.2015. plkst. 08.40

Ar Dundagas novada domes 28.05.2015. lēmumu nr. 104 «Par detālplānojuma izstrādi nekustamajam īpašumam «Krūmiņi» (protokols nr. 5, 21.§) ir atļauts uzsākt detālplānojuma izstrādi nekustamā īpašuma «Krūmiņi» ar kadastra numuru 8862 005 0036 zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 8862 005 0036.

Detālplānojuma izstrādes mērķis ir iegūt detalizētu teritorijas izmantošanas plānu nekustamajam īpašumam «Krūmiņi», kas saskaņā ar Dundagas novada Kolkas pagasta teritorijas plānojumu ar grozījumiem atrodas plānotās izmantošanas teritorijā «Mazsaimniecību un ģimenes māju teritorijas»  un «Dabas pamatnes teritorijas».

Detālplānojuma teritorija īpašumā «Krūmiņi»
Detālplānojuma teritorija īpašumā «Krūmiņi»

Detālplānojumā paredzēts sadalīt zemes vienību sešās daļās, vienu zemes vienību paredzot apbūves un dabas pamatnes teritorijai, četras zemes vienības paredzot kā plānotos apbūves gabalus un vienu zemes vienību paredzot kā esošu apbūvētu zemes vienību.

Detālplānojuma izstrādes ierosinātājs ir nekustamā īpašuma «Krūmiņi» īpašnieces Maigas Jakimčukas pilnvarotā persona Janušs Zandbergs.

 

Lejuplādējamie faili

Dundagas novada domes 28.06.2015. sēdes lēmums nr. 104 21. § «Par detālplānojuma izstrādi nekustamajam īpašumam «Krūmiņi»

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
plānošana, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com