Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pateicība 19.06.2023. plkst. 09.21

Izsakām vissirsnīgāko pateicību Dundagas vidusskolas komandai un skolotājai Līvai Irbei par lielisku un aktīvu darbu EP Vēstnieku skolu programmas darbā!

Šajā mācību gadā noslēdzam Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas “Parlamentārā demokrātija” trīs gadu ciklu. Trīs gadu garumā jauniešu #Pilsoņaspēks ir kļuvis redzams un viņu projekti iedvesmo aktīvai līdzdalībai izvēlei Eiropas vēlēšanās 2024. gada 8. jūnijā un būt zinošiem par ES un demokrātiju.

Pirmie divi gadi pagāja pandēmijas gaisotnē, kam sekoja nežēlīgais karš Ukrainā. Tomēr varam droši apgalvot, ka iepazītas valsts institūcijas, nevalstiskās organizācijas un pilsoniskās sabiedrības spēks, pilsoniskā aktīvisma un līdzdalības nozīme demokrātiskajās valstīs, kā arī vēlēšanu procesa daudzveidīgās šķautnes. Diskutējot par demokrātiju un tās vērtībām, apzinājāmies un piedzīvojām to nozīmi, sekojot notikumiem Ukrainā un Latvijas pierobežā. Varam droši apgalvot, ka ar iegūto zināšanu un prasmju kopumu, esam gatavi atbildīgai.

Jūsu skolas komanda ir bijusi lieliska šajā mācību gadā!

Atklātā stunda bija lieliski sagatavota, izvēloties aktuālu, jauniešus interesējošu un domāšanu rosinošu tēmu. Jauniešu uzdotie jautājumi liecināja par skolēnu motivāciju mācīties un attīstīt savas pilsoniskās prasmes. Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes piesaistīšana papildināja kopējo stundas gaitu un sniedza jauniešiem jaunas zināšanas un motivāciju turpināt izzināt Eiropas Savienības lietas.

Eiropas diena Jūsu komandas izpildījumā vienmēr ir radoša, iesaistoša un vērsta uz plašāku auditoriju. Ļoti novērtējam Jūsu komandas darbu popularizējot Eiropas idejas un vērtības savā apkaimē. 

Paralēli EP Vēstnieku skolu programmai esat bijuši ļoti darbīgi un radoši, integrējot Eiropas tematus dažādās aktivitātēs.

Nākošajā gadā ieteicams vēl aktīvāk izvietot informāciju kopējā facebook vietnē, lai Dundagas vidusskolas komandas panākumi būtu novērtēti arī citās EPVS programmas skolās un kalpotu par iedvesmu partneriem.

 

Ar cieņu,

Jolanta Bogustova un Žaneta Ozoliņa

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
pateicība, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com