Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei 27.09.2018. plkst. 09.16

Projektā «Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei» Dundagā ir pilnveidota atpūtas vieta Stacijas dārzā. Projekta īstenošanai izvēlēts Stacijas dārzs, jo 20. gadsimta  trīsdesmitajos gados Meža dienās te ierīkoti plaši stādījumi.

Gadu gaitā Stacijas dārzs bija pamests un nekopts, līdz  2017. gada vasarā, realizējot Eiropas Savienības fondu finansēto  projektu Aktīvās atpūtas vietas «Stacijas dārzs» ierīkošana Dundagā,  labiekārtota tā apkaime, uzstādīts dažāda vecuma bērniem piemērots šķēršļu elementu komplekss. Tā galvenais elements ir bānītis, kas atgādina, ka Stacijas māja reiz kalpoja par pieturvietu visiem, kas izmantoja Dundagas mazbānīti.

Turpinot  Stacijas dārza labiekārtošanu, šoruden  tas papildināts ar  galdu un soliņiem, kā arī  izveidota dekoratīvo stādījumu dobe un žoga apstādījumi.

Čaklie dārznieki bija Dundagas vidusskolas skolnieces Evelīna, Elīna un Krista, pašvaldībā algotu sabiedrisko pagaidu darbos nodarbinātie un pašvaldības darbinieki, kas uzklausīja SIA «Janvāri» dārznieces Evas padomus, kā pareizi augus stādīt un kopt.

Jau 2016. gadā ar Latvijas Pašvaldību savienības ierosmi visā Latvijā tika sākts projekts «Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei». Latvijas pašvaldības «Meža dienās 2018» turpina tradīciju — padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem vai mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos. Šī gada moto ir «Kopā nākotnes mežam!».

 

Inguna Pekmane,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
daba, kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com