Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pašvaldības sveic savus novada skolotājus svētkos 04.10.2017. plkst. 16.03

29. septembra pēcpusdienā Dundagas pils pulcināja novada skolotājus uz Skolotāju dienas pasākumu. Jau par tradīciju kļuvis pašvaldības sveiciens saviem novada skolotājiem svētkos.

Pasākumu vadītāja Santa aicināja  skolotājus uz brīdi izrauties no vāveres riteņa un uz pāris stundām baudīt svētkus, lai atgriežoties atpakaļ, atbildes uz risināmajiem jautājumiem kādu laiku izprastu nevis ar pienākumu pārgurušu prātu, bet spēkā un priekā atjauninātu sirdi.

Novada domes priekšsēdētājs Aldis Felts sveica visus skolotājus svētkos  un pasniedza pateicības skolotājiem darba jubilāriem. Šoreiz tādu bija 16.

Pateicību par 10 skolā nostrādātajiem gadiem saņēma Dundagas vidusskolas skolotāja Ilga Blumberga, Kolkas pamatskolas skolotājs Oskars Sproģis, pirmskolas iestādes «Kurzemīte» audzinātājas Līga Enzele un Ineta Feldentāle. 15 gadus Dundagas vidusskolā  nostrādājusi Dace Šmite, bet 25 gadus Dundagas vidusskolā aizvadījušas skolotājas Sandra Braže un Una Sila.

Mazirbes internātskolas skolotājas Dzintra Rozentāle, Inga Leontjeva, Dundagas vidusskolas  skolotājas Džeila Dzalbe, Inta Freiverte, Lienīte Iesalniece un pirmskolas iestādes «Kurzemīte» vadītāja Ilona Onzule  šajā grūtajā , atbildīgajā un skaistajā darbā aizvadījušas jau 35 gadus, bet Mazirbes internātskolas skolotāja Veronika Millere — 35 darba gadus.

Dundagas vidusskolas skolotājas Vēsma Frišenfelde un Gundaga Lapiņa saņēma ne tikai novada pašvaldības pateicību , bet arī Dundagas vidusskolas iedibināto Ernesta Dinsderga piemiņas balvu — ozola zīli, par skolā nostrādātajiem 40 darba gadiem.

Ar jauku muzikāli izklaidējošu programmu «Viņš un viņa» un mākslinieku  sponsoru dāvināto šampanieti, skolotājus sveica dziedātāja  Samanta Tīna un aktieris Jānis Skanis.

 

Smaida Šnikvalde

 

               

  

              

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Skolotāju dienas pasākums — pašvaldība sveic novada skolotājus svētkos

Atslēgvārdi
svētki, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com