Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pašvaldības apbalvojumi 16.11.2017. plkst. 15.56

Dundagas novada pašvaldības Apbalvojumu komisija apbalvojumiem izvirzījusi:


Goda raksts

Sarmīte Dinsberga — par nozīmīgu un ilgstošu profesionālu ieguldījumu un devumu Dundagas novada iedzīvotājiem izglītības, kultūras un sabiedriskajā jomā.

Atzinības raksts

1. Ilze Petrovica — par ievērojamu un nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem kultūras un sabiedriskajā jomā.
2. Mārīte Pēterhofa — par ievērojamu un nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem izglītības jomā.
3. Inese Ķiršakmene — par ievērojamu un nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem izglītības jomā.
4. Inora Sproģe — par ievērojamu un nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem kultūras, izglītības un sabiedriskajā jomā.
5. Raivis Rūmnieks — par drošsirdību un pašaizliedzīgu rīcību.
6. Dzintra Ernštreite — par drošsirdību un pašaizliedzīgu rīcību.
7. Evita un Aldis Laukšteini — par veiksmīgas saimnieciskās darbības ievērojamu un nozīmīgu devumu ne tikai Dundagas novada iedzīvotājiem, bet visa Dundagas novada tēla popularizēšanā izglītības un sabiedriskajā jomā, kā arī ģimenes vērtību stiprināšanā, ieinteresējot iedzīvotājus par interesanta un saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Pateicības raksts

1. Una Sila — par nozīmīgiem sasniegumiem izglītības un sporta jomā, kas vainagojušies ar skolēnu sporta komandu iegūtām godalgotām vietām gan reģionu, gan starpnovadu sacensībās, tādējādi popularizējot Dundagas novadu izglītības un sporta jomā, kā arī ieaudzinot skolēnos interesi par sportu un aktīva dzīves veida pavadīšanas iespējām.
2. Vaira Kamara — par nozīmīgiem sasniegumiem izglītības un kultūras jomā, kas vainagojušies ar interešu izglītības programmas audzēkņu iegūtām augstām vietām gan valsts, gan reģionu teātra sporta un skatuves runas konkursā, tādējādi popularizējot Dundagas novadu izglītības un kultūras jomā, kā arī veidojot skolēnos interesi un prasmes apvienot valodas lietojumu ar ķermeņa plastiku.
3. Alnis Auziņš — par nozīmīgiem sasniegumiem izglītības un sporta jomā, kas vainagojušies ar sporta interešu izglītības programmas «Šahs» audzēkņu iegūtām godalgotām vietām gan valsts, gan Kurzemes novada šaha sacensībās, tādējādi popularizējot Dundagas novadu izglītības un sporta jomā, kā arī veidojot skolēnos motivāciju nostiprināt un attīstīt šaha spēlētprasmi, veicinot skolēnu intelektuālās spējas, kas nepieciešamas gan mācību satura, gan veiksmīgas dzīves karjeras veidošanā.
4. Dace Šmite — par nozīmīgiem sasniegumiem izglītības un kultūras jomā, kas vainagojušies ar labiem rezultātiem iegūstot II pakāpes diplomu II Latvijas skolu koru konkursā Kurzemes reģionā un priecējot ar koncertu Dundagas novada partnerpilsētas Žamberkas (Čehija) iedzīvotājus, tādējādi popularizējot ne tikai Dundagas novadu izglītības un kultūras jomā, bet pārstāvot arī valsti starptautiskā mērogā, kā arī uzturot skolēnu koru dziedāšanas tradīcijas un veidojot skolēnos interesi un motivāciju kora dziedāšanas prasmju izkopšanā.
5. Biedrība «Kolkas makšķernieku klubs» (Oskars Sproģis, Māris Grīnpukals) — par profesionāli sarīkotām otrām lielākajām bušu makšķerēšanas sacensībām Kolkas ragā 2017.gada 21.oktobrī, tādējādi popularizējot Dundagas novadu sporta jomā un ieinteresējot sabiedrību par aktīva dzīves veida pavadīšanas iespējām.
6. Kolkas Romas Katoļu Jūras Zvaigznes Dievmātes draudze — par nozīmīgiem sasniegumiem Dundagas novada popularizēšanā kultūras, izglītības un sabiedriskajā jomā, tieši popularizējot un ieinteresējot sabiedrību par garīgo kultūru.
7. IK «Jūrmalnieki» (īpašnieks Aigars Kehers) — par nozīmīgiem sasniegumiem saimnieciskajā jomā, ne tikai Kolkas ciema, bet visa Dundagas novada tēla popularizēšanā un iedzīvotāju izpratnes veidošanā par sakoptu un cilvēkiem tīkamu vidi, piesaistot vietējos jauniešus.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com