Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Pārgājiens «Dzīvība mitrājos» 21.02.2022. plkst. 10.26

Atzīmējot Starptautisko Mitrāju dienu ar šī gada vadmotīvu «Novērtē, apsaimnieko, atjauno un mīli mitrājus», 26.februārī plkst. 11.00 Slīteres Nacionālajā parkā  plānots mitrājiem veltīts  izzinošs pārgājiens  «Dzīvība mitrājos», kurā dalībnieki varēs izzināt Slīteres Nacionālā parka mitrāju nozīmi bioloģiskās daudzveidības vairošanā un uzturēšanā.
 

  • Pārgājienā vedīs un aizraujošos stāstos par mitrāju iemītniekiem dalīsies Dabas aizsardzības pārvaldes vecākie eksperti: zoologs Vilnis Skuja un entomologs Kristaps Vilks.
  • Pārgājiena maršrutā: Slīteres Nacionālajam parkam raksturīgās vigas un kangari, Pēterezers, Celmupes un Mazirbes upes krastu līkloči.
  • Pārgājienam plānots apļveida maršruts ar sākumu un noslēgumu Pēterzera dabas takas stāvlaukumā.
  • Pārgājiena aptuvenais garums: 9 km.
  • Pārgājiena ilgums: 11.00–16.00


Vēlams ģērbties ērtā, dabas pārgājienam piemērotā apģērbā. Lai izvairītos no kāju samērcēšanas, kājās ļoti vēlami mitrumnecaurlaidīgi zābaki.

Obligāta pieteikšanās pa tālruni 67800389 (darba laikā) vai rakstot e-pastu baiba.ralle@daba.gov.lv. Piesakoties, lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni. Ja piesaki arī citus, norādi informāciju arī par viņiem!

Brīvdabas pasākumi notiek zaļajā režīmā, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Dalība pārgājienā atļauta pilnībā vakcinētām vai Covid-19 izslimojušām personām ar sadarbspējīgu sertifikātu; bērniem vecumā līdz 12 gadiem bez vakcinācijas sertifikāta un bērniem no 12 gadu vecuma – ar sertifikātu vai ar negatīvu testa rezultātu (laboratorijas izziņa vai sertifikāts) ne vecākiem par 72 stundām.

Vairāk par Mitrāju mēneša pasākumiem: www.daba.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba, SNP
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com