Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Novada Sporta dienā 17.08.2015. plkst. 11.43

15. VIII «Mazās skolas» stadionā norisinājās novada domes un Sporta konsultatīvās padomes rīkotā sporta diena «Dundaga sporto 2015». Spraigā cīņā ar puspunkta starpību uzvarēja «13. bloks» (komandas kapteinis Klāvs Cirvelis), aiz sevis atstājot pagājušā gada čempionus «9. b un draugi», kas pērn gan saucās «8. b un draugi», bet trešajā vietā ierindojās «Susuri», no kuriem arī par nieka puspunktu atpalika «Vāveres un rieksti». Tālākās vietas olimpiskajā ieskaitē ieņēma «Dundagas meži» un «Timburi AJ»

Tradicionālie sporta svētki sākās ar novada domes priekšsēdētāja vietnieces Andras Grīvānes uzrunu un Sporta konsultatīvās padomes vadītāja Alda Felta ievadvārdiem. Kā sacīja A. Grīvāne, par makšķerniekiem mēdzot teikt, ka ne jau zivju dēļ viņi ejot uz upi. Kādēļ uz stadionu dodas sportisti? Pamatojums katram savs, bet, ja aptaujātu pilnīgi visus, tad droši vien iegūtu atbildes: patīk, azarta alkas, gribas pārspēt citus un pašam sevi, svarīgi būt kopā.

Sporta dienā bija gan karsējmeiteņu priekšnesumi, gan kartupeļu ātrmizošana ārpus oficiālās programmas — svētku zupai, gan pārbaudījumi 13 dažādos sporta veidos.

Paldies par atbalstu novada domei, sporta dienas sagatavotājiem un īstenotājiem: Aldim Feltam, Arvim Heniņam, Sandrai Kokorevičai un Gundega Lapiņai, kā arī viņu palīgiem sacensību dienā — tiesnešiem Vēsma Frišenfeldei, Birutai Kinčiusai, Marikai Labarevičai un Saimnieciskā dienesta vadītājam Andrim Kojro, kurš, kā pats atzina, piedalījās kliņģeru pievešanas disciplīnā.

Vairāk nākamajā «Dundadzniekā»

Alnis Auziņš
Foto no Gundegas Lapiņas albuma
 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Rezultātu kopsavilkums
Pievienotās galerijas
Novada Sporta dienā

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com