Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēgusies projekta «Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana» trešā sezona 01.10.2020. plkst. 16.09

Ir noslēgusies nacionālās nozīmes projekta «Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana» trešā sezona. Latvijas Pašvaldību savienība kā vadošais partneris ciešā sadarbībā ar citām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām, to skaitā Dundagas novada pašvaldību, īstenoja projektu ar mērķi Baltijas jūras piekrastes pludmalēs nodrošināt kvalitatīvu, tīru, drošu vidi un veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu.

Dundagas novada pašvaldība piešķirtos līdzekļu izmantoja izskaloto un atpūtnieku atkritumu, kā arī mirušo dzīvnieku, savākšanai un utilizēšanai visā Dundagas novada pludmales garumā. Lai projektu īstenotu, tika noslēgts pakalpojuma līgums ar SIA «Janvāri» par pludmales joslu kopšanu. Projekta īstenošanas periodā no 2020. gada 1. maija līdz 1. oktobrim tika savākti 5,4 tonnas atkritumu un utilizētas 8 roņu mirstīgās atliekas.

Projekts ir īstenots Latvijas vides un aizsardzības fonda  valsts budžeta apakšprogrammas «Vides aizsardzības projekti» nacionālas nozīmes projektu «Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana», reģ. Nr.1-08/2/2020 ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 12 001,46 eiro, ko pilnībā finansē Latvijas vides un aizsardzības fonds.

 

Diāna Kristiņa
Dundagas novada pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com