Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies valsts konkurss mākslā 05.04.2017. plkst. 13.44

Noslēdzies Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu valsts konkurss. Kompetentās un stingrās žūrijas vērtējumā Dundagas Mākslas un mūzikas skolas sniegums vecākajā grupā ir izcils — Rasai Ivanovai I vieta un Kristīnei Emerbergai II vieta!

Apsveicam audzēknes, vecākus un skolotāju Daci Čoderu ar izcilajiem panākumiem!

Konkursa žūrija: Iveta Krauja, Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēdētāja; Ieva Bečere, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas  izpilddirektore Ruta Linīte, profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola Reklāmas dizaina nodaļas vadītāja; Zane Bluķe, PIKC Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskola Multimediju un reklāmas dizaina nodaļas vadītāja; Iveta Gudeta, Valmieras Mākslas vidusskolas direktora vietniece metodiskajā darbā;  Iveta Ošāne, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas metodikās komisijas vadītāja; Ilze Kupča, Latvijas Nacionālā kultūras centra vizuālās mākslas izglītības eksperte.

Žūrija par konkursa iespaidu kopumā — Iveta Krauja: «Valsts konkursa darbi neapšaubāmi demonstrēja radošo un artistisko potenciālu un labas īstenošanas kvalitātes, kas radušās Latvijas lielās un mazās skolās visos novados. Darbu simti uzskatāmi parādīja, ka labu mākslas un dizaina izglītību — gan teorētiski, gan praktiski — var apgūt ne tikai galvaspilsētā, bet daudzviet, turklāt, pateicoties augsta mākslinieciskā līmeņa pedagogu ieguldītajam darbam, konkursā redzamais atstāja pārliecinošu un spilgtu iespaidu».

Ilze Kupča: «Kopumā pārsteidzoši labi darbi. Liels prieks apzināties, ka mums ir lieliski pedagogi un talantīgi audzēkņi. Iespējams, ka dizaina izglītība ir jauns izaicinājums mācību saturā šodienas mākslas skolās».

Linda Celma,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktora vietniece

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com