Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies Skaļās lasīšanas reģionālais konkurss 10.09.2021. plkst. 07.25

8.septembrī Talsu Galvenajā bibliotēkā notika mūsu reģiona lasīšanas veicināšanas programmas “Skaļā lasīšana”  noslēguma pasākums. 

Šajā programmā tiek iesaistīti 5. un 6.klašu skolēni. Dundagas vietējais fināls, kurā izvirzījām mūsu dalībnieku, notika maijā, taču dzīve ļoti bieži ievieš savas korekcijas un tā notika arī šoreiz - rudens pusē mums bija nepieciešama pārstāvju maiņa un uz Talsiem aizbrauca Francis Blūmentāls( pedagogs Inta Freiverte). 

Francis konkursam izvēlējās īru rakstnieka Džona Boina romānu “Puisēns svītrainā pidžamā”. Grāmatas varonis ir deviņgadīgs zēns Bruno, kurš kopā ar ģimeni pārceļas no Berlīnes uz kaut kādu viņam netīkamu dzīves vietu. Cīnīdamies ar vientulību, Bruno dodas ekspedīcijā gar dzeloņstiepļu žogu un aiz tā “atklāj”... kādu pagalam sanīkušu sava vecuma zēnu. Viņu starpā izveidojas cieša un patiesa draudzība, vienīgi tai traucē apstāklis, ka abiem katrā tikšanās reizē ir jāpaliek savā žoga pusē…

Pasākumā piedalījās 10 skolēni. Arī šajā gadā žūrijai nebūt nebija viegls uzdevums, jo visi dalībnieki bija interesanti un katrs ar savu “odziņu”. Francis tika uzslavēts par  nosvērtību un mierīgumu, žūrija atzinīgi novērtēja viņa spēju ļoti labi iepazīstināt ar grāmatu un ieinteresēt to lasīt arī tālāk. Šogad Talsu reģionu Rīgā pārstāvēs Mērsrags.

Paldies Francim par dalību, par spēju tik īsā laikā sagatavoties! Paldies skolotājai un ģimenei!

Ruta Emerberga, Dundagas bibliotēkas vadītāja 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com