Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noslēdzies Latvijas čempionāts spēka trīscīņā 02.05.2023. plkst. 11.54

Valmierā 29. aprīlī notikās visu laiku lielākā pauerliftinga sacensību sērija Latvijā – Valsts čempionāts spēka trīscīņā vecuma grupām un studentiem. Kopumā piedalījās ap 160 dalībnieku no vairāk kā 20 klubiem.

Starp dalībniekiem bija arī sporta kluba Dandijs pārstāvji no Dundagas. Senioru grupā svara kategorijā līdz 120 kg 4. vietu izcīnīja Mārtiņš Blaubergs ar paceltiem 440 kg kopsummā. Sieviešu junioru grupā  5.vietu izcīnīja Samanta Dzīle, kura pacēla 165 kg kopsummā, tāpat piebilstams, kad Samanta bija jaunākā sacensību dalībniece. Jauniešu grupā svara kategorijā līdz 83 kg 5. vietu izcīnīja Niklāvs Krūmiņš, kurš kopsummā pacēla 430 kg. Junioru grupā svara kategorijā līdz 83 kg Arnoldam Bergmanam 9. vieta ar paceltiem 405 kg.

Liela atpūta sportistiem gan nebūs, jo jau 6. maijā norisināsies Latvijas čempionāts svara stieņa spiešanā guļus pa vecuma grupām, kas norisināsies Gulbenē.