Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Attālinātās mācības Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā 09.10.2020. plkst. 08.25

Lai ierobežotu saslimšanas ar Covid-19 infekciju riskus un izplatību novadā, 8. oktobrī ārkārtas domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu no 9. oktobra līdz 16. oktobrim Dundagas vidusskolas 5.–12. klašu un Kolkas pamatskolas 6.–9. klašu izglītojamajiem mācību procesu organizēt attālināti. Šajā laika posmā netiks īstenotas arī interešu izglītības programmas.

Domes sēdē izglītības speciālists Dinārs Neifelds un Dundagas vidusskolas direktore Aiga Štrausa informēja, ka vidusskolā konstatētas divas infekciozas personas, kuriem SPKC noteicis obligātus pretepidēmijas pasākumus un, ka šobrīd mājas karantīnā atrodas 10 skolotāji un 48 skolēni.

Dinārs Neifelds skaidroja, ka šobrīd, izvērtējot situāciju, sākumskolas posmā pagaidām iespējams nodrošināt mācības klātienē epidemioloģiski drošos apstākļos, tādēļ nolemts, ka Dundagas vidusskolas  1.–4. klašu un Kolkas pamatskolas 1.–5. klašu izglītojamiem mācības turpināsies klātienē.

 Aicinām vecākus kontrolēt bērniem noteiktos ierobežojumus un noteikumus, kā arī izskaidrot to nepieciešamību ievērot!

Pašvaldība informē, ka šobrīd tiek gatavots rīkojums Covid-19 saslimstības mazināšanai un ierobežošanai Dundagas novadā, ko izdos domes priekšsēdētājs, kā arī tiek risināts jautājums par pusdienu nodrošināšanu attālināto mācību laikā.

 

 Linda Pavlovska-Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
08.10.2020. domes ārkārtas sēdes nr. 13 lēmums
Atslēgvārdi
skola, veselība, kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com