Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

No vecā uz jauno Mazirbes Līvu tautas namā 28.07.2017. plkst. 14.29

Dundagas novada Kolkas pagastā Mazirbē ir uzsākta projekta nr. 16-08-FL04-F043 «Līvu tautas namam būt!» īstenošana.

Projekts tika iesniegts Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansētās Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gadam pasākumā «Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana» vietējā rīcības grupā «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija».

Projekts paredz atjaunot daļu Līvu tautas nama ēkas jumta, kas ietver vecā jumta konstrukciju atjaunošanu un jumta seguma nomaiņu.

Sekmīgi norit  Mazirbes Līvu tautas nama jumta daļas atjaunošanas darbi, kurus veic SIA Pretpils. Pāris nedēļu laikā vecās jumta kopnes ir nomainītas uz jaunajām. Šobrīd  labvēlīgie laika apstākļi ļauj veikt visus nepieciešamos jumta darbus — latošanu un sagatavošanu siltināšanai.

Vienlaicīgi notiek darbi Tautas nama zālē — ir pabeigts  griestu klājums un pamazām notiek gatavošanās arī citiem iekštelpu darbiem.

Visus darbus ļoti prasmīgi veic  SIA Pretpils vīri Raimonda Niegliņa vadībā. Objektu regulāri apmeklē projekta būvuzraugs Andris Girniuss, lai novērtētu darbu kvalitāti un atbilstību būvprojektam.  Neizpaliek arī autoruzraudzības vizītes ,kuru laikā būvprojekta autors arhitekts Laimonis Šmits detalizēti izvērtē paveiktā atbilstību būvprojektam, pārrunā to ar būvuzraugu un SIA Pretpils vadību.

Ieva Ernštreite

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
projekti, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com