Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem 23.10.2014. plkst. 13.59

Kā katru gadu, arī 2015. gadā likumā «Par nekustamā īpašuma nodokli» noteiktajā kārtībā tiks gatavoti paziņojumi par nekustamā īpašuma nodokli, kuru nosūtīšanas termiņš ir 15. II.

Lai taupītu pašvaldības līdzekļus, ko nākas tērēt pasta izdevumiem, aicinu nodokļu maksātājus, kas ikdienā aktīvi lieto internetu, internetbanku un e-pastu, pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. To var izdarīt portālā www.e-pakalpojumi.lv vai atsūtot pieteikumu uz liga.apine@dundaga.lv. Ja to izdarīsiet, turpmāk paziņojumus saņemsiet elektroniski.

Lai paziņojumu nesaņemšana neradītu dažādus nevajadzīgus pārpratumus, lūgums tiem nodokļu maksātājiem, kas nedzīvo savā deklarētajā adresē, bet kuru pienākums ir maksāt nekustamā īpašuma nodokli, paziņot faktisko adresi, uz kuru jāsūta maksāšanas paziņojumi. To var izdarīt, piezvanot pa tālruni 25446570.
Aicinājums nodokļu maksātājiem, kam Dundagas novadā pieder kāds īpašums, bet kas dzīvo ārpus Latvijas, precizēt maksāšanas paziņojuma nosūtīšanas adresi. Bieži vien viņi nav norādījuši savu uzturēšanās adresi ārvalstīs, lai arī Latvijā nedzīvo vairākus gadus. Ir gadījumi, kad Iedzīvotāju reģistrā norādītā adrese ārvalstīs ir neprecīza. Arī šo jautājumu var atrisināt, zvanot pa tālruni 25446570 vai rakstot uz e-pastu liga.apine@dundaga.lv

Līga Apine,
pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa administratore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nauda
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com