Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Neatliekamā medicīniskā palīdzība Talsu filiāles slimnīcā 10.12.2020. plkst. 13.43

SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» Talsu filiāles slimnīcas Uzņemšanas nodaļa arī šobrīd visu diennakti pieņem pacientus ar akūtām saslimšanām, traumām vai hronisku slimību saasināšanās gadījumos.

 Valsts apmaksātu neatliekamo medicīnisko palīdzību, maksājot pacienta iemaksu, visu diennakti iespējams saņemt pie:

 • ķirurga;
 • internista (iekšķīgo slimību diagnostika un ārstēšana);
 • anesteziologa-reanimatologa (akūtas ārstēšanas procesā novēro un uztur dzīvībai svarīgas organisma funkcijas).

 

Ārstniecības procesā tiek izmantoti diagnostiskie izmeklējumi (RTG, CT, laboratoriskie).

 

Vēršoties pēc palīdzības Uzņemšanas nodaļā, lūdzam uzrādīt šādus dokumentus:

 • personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte);
 • visus dokumentus, kuri apliecina, kas persona ir atbrīvotā no pacientu līdzmaksājumiem saskaņā ministru kabineta noteikto kārtību; 
 • veselības apdrošināšanas polisi, ja tāda ir;
 • ģimenes ārsta vai ārsta-speciālista nosūtījumu plānveida stacionēšanai;
 • iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus un izrakstus, saistībā ar konkrēto saslimšanu vai traumu.

 

Der zināt:

 • Ja personai nav pēkšņa saslimšana vai trauma un nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, par saņemtiem veselības aprūpes pakalpojumiem persona norēķinās saskaņā ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas maksas pakalpojumu cenrādi - http://ziemelkurzemesslimnica.lv/lv/pakalpojumi.html
 • Ierodoties uz plānveida operāciju dienas stacionārā vai stacionārā, kā arī invazīvu manipulāciju, uz to jāierodas ar izziņu/testēšanas pārskatu ne vecāku par 48 stundu laikā veiktu negatīvu COVID-19 testu.
 • Ierodoties Uzņemšanas nodaļā, medicīnas darbinieks Jums lūgs uzvilkt sejas masku, tādejādi pasargājot ne tikai medicīnas personālu, bet arī apkārt esošos cilvēkus/pacientus no iespējamības inficēties ar jauno infekcijas slimību. Aicinām pacientus līdzi ņemt personīgi sagādātas maskas, bet situācijās, kad maska nav paņemta līdzi, slimnīcā tā tiks nodrošināta.
 • Pacientus apmeklēt nav atļauts, izņemot gadījumus, kad pacienta veselības stāvoklis ir kritisks. Šādos gadījumos, pacientu drīkst apmeklēt tikai ar Talsu filiāles administrācijas atļauju.
 

Neskatoties uz to, ka pacientu apmeklējumi ir stingri ierobežoti, ir iespējams jebkuram pacientam nodot nepieciešamās lietas ar slimnīcas personāla starpniecību. Pienesumu nodošanas kārtība pieejama šeit — https://bit.ly/TF_pienesumu_nodošana

Aicinām rūpīgi ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, kā arī akūtos gadījumos meklēt medicīnas speciālistu palīdzību Talsu slimnīcas uzņemšanas nodaļā vai sazinoties ar NMPD pa tālruni 113!

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumos nr. 555 «Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība» noteiktajam Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde nogādā personu, kurai nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, uz tuvāko atbilstošo slimnīcu, ņemot vērā personas veselības stāvokli un dienesta līgumos ar ārstniecības iestādēm minētos nosacījumus. Hospitalizācijas plānā (http://www.vmnvd.gov.lv/lv/ligumpartneriem/stacionarie-pakalpojumi/hospitalizacijas-plans ) iekļautās ārstniecības iestādes, kurās uzņem pacientus ar aizdomām par saslimšanu ar COVID-19 vai ar apstiprinātu saslimšanu Kurzemē ir:

 • Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī, Inženieru ielā 60;
 • Liepājas reģionālajā slimnīcā, Slimnīcas ielā 25.

 

Viola Grinvalde,
SIA «Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca» galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste


Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com