Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iznākusi grāmata par putnu vērošanu Slīteres Nacionālajā parkā 07.09.2020. plkst. 16.43

Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar ornitologu Ruslanu Matrozi ir izdevusi grāmatu «Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā» un aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem sestdien, 12. septembrī pie Šlīteres bākas Dundagas novadā.

Grāmata populārzinātniskā veidā iepazīstina ar Slīteres apkārtnes ornitofaunas izpētes vēsturi, sniedz ieskatu par Slīterē ligzdojošajiem putniem. Atsevišķa sadaļa veltīta arī putnu migrācijai, jo Slīteres Nacionālā parka teritorijā atrodas Kolkas rags, kas ir viena no labākajām putnu migrācijas vērošanas vietām Latvijā.

Izdevums būs interesants gan putnu pazinējiem, gan tiem, kas ir vēl ceļā uz krāšņās putnu pasaules iepazīšanu. Grāmata ir latviešu valodā ar plašu kopsavilkumu angļu valodā.

Grāmatas atvēršanas svētki notiks 12. septembrī plkst. 12.00 pie Šlīteres bākas un pasākuma laikā notiks tikšanās ar autoru, būs iespēja uzzināt putnu vērošanas tūrisma praktisko pusi, apskatīt Šlīteres bākas jauno ekspozīciju “Putnu migrācijas ceļi”, kā arī ekspertu pavadībā izstaigāt Slīteres Zilo kalnu apkārtni. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot formu:  https://forms.gle/uVq2scnfixkLD1Tp9.

Ja pasākumu nav iespējams apmeklēt, grāmatas bezmaksas eksemplāra saņemšanai lūgums pieteikties, rakstot projekta «Baltic Wings» vadītājai Artai Krūmiņai uz e-pastu: arta.krumina@daba.gov.lv .

Grāmata «Putnu vērošana Slīteres Nacionālajā parkā» veidota INTERREG Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projektā «Putnu spārni (Baltic Wings) — dabas tūrisms lauku ilgtspējīgai attīstībai» (nr. CB663).


Arta Krūmiņa,
Dabas aizsardzības pārvaldes
projekta «Baltic Wings» vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
daba, DAP
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com