Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mūzikas skola saņems «Latviešu kordziesmas antoloģiju» 15.11.2018. plkst. 09.50

Ar nacionālā mazumtirgotāja Elvi atbalstu 100 Latvijas mūzikas skolām tie dāvināta «Latviešu kordziesmas antoloģija» — 12 sējumi, ko veidojis profesionāls kolektīvs diriģenta Imanta Kokara un mūzikas zinātnieka Arnolda Klotiņa vadībā. Grāmatas ir Elvi dāvinājums Latvijas simt gadu jubilejā, lai izglītotu par mūsu valsts muzikālo mantojumu.«„Latviešu kordziesmas antoloģija» ir paredzēta gan profesionāliem mūziķiem, gan mūzikas skolu audzēkņiem, gan klausītājiem un citiem interesentiem. Mūsu novadā grāmatas saņēma Dundagas mākslas un mūzikas skola.

Katrā A4 formāta nošu sējumā ir ne mazāk kā 200 lappušu, un tie ir iesieti cietajos vākos. Notīm ir pievienoti fotoattēli, radošās biogrāfijas, komponistu portreti un komentāri. Visi teksti, arī dziesmu vārdi, ir tulkoti angliski, ir pievienota arī latviešu valodas izrunas paraugvārdnīca. Izdevums ir saņēmis Ministru kabineta, Kultūras ministrijas un laikraksta «Diena» balvu.

Idejas autors Uldis Kokars stāsta: «Antoloģijas tapšana ilga 12 gadus, un esam lepni par paveikto: katrā sējumā ir pārstāvēti nozīmīgākie sava laika Latvijas autori un viņu vērtīgākais devums a cappella kormūzikā. Šīs grāmatas ir unikāls mācību un iedvesmas materiāls, un ar nacionālā mazumtirgotāja ELVI gādību antoloģiju dāvanā saņems 100 mūzikas skolas visā Latvijā».

ELVI sabiedrisko attiecību nodaļa

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
DMMS, skola, mūzika
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com