Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mūsējie «vismuskuļotākie» 23.04.2015. plkst. 11.25

Un apķērīgākie! 16. IV Talsu ģimnāzijā 8. un 9. klašu komandu sporta un prāta spēlēs Muskulītis spēkiem mērojās 12 bijušā rajona komandas. Pārāki par visiem izrādījās Dundagas vidusskolas 8. b klases komanda Marinētie gurķīši!

Kā pastāstīja uzvarētājklases audzinātāja Una Sila, aizbraukusi visa klase, katrā pārbaudījumā — stacijā — piedalījušies astoņi līdz desmit dalībnieki. Pavisam šādu atrakciju 14. Sporta un prāta spēju vienību prasījuši vairāki pārbaudījumi, bet visuzskatāmāk — šautriņu mešana. Pie punkta tikt varēja vienīgi tad, ja pēc precīza trāpījuma mērķī dalībnieks pareizi atbildēja uz jautājumu par Latviju — par mūsu valsts augiem, dzīvniekiem, pilsētām... Lai tieši virves vidū iesietu mezglu, skolēniem nācās likt lietā gan veiklību, gan prātu. Savukārt komandas sadarbības iemaņas prasīja uzdevums no kartona kastēm bez roku palīdzības izveidot torni. Balvā uzvarētājiem milzu diploms un gana liela Pūres konfekšu kaste.

Spilgtākos iespaidus pajautāju arī dažām meitenēm.

Māra Elīza Sila atzina, ka bijis interesanti un jautri, visi strādājuši kopā un par sīkām neveiksmītēm cits uz citu nav dusmojušies. Arī Anete Savicka atzina, ka dundadznieki viens uz otru paļāvušies, kurpretī citas komanda strīdējušās. Pirms braukšanas uz sacensībām neviens skolēns neko nav zinājis par priekšā stāvošajiem pārbaudījumiem. Elza Digna Klēvere arī uzteica savas vienības saliedētību, kas acīmredzot ir noslīpēta jau gadiem ilgi, jo skolotājas Unas klase ir braukusi gan uz ZZ čempionātu, gan piedalījusies Olimpiskajā dienā, gan dienas un nakts trasītēs. Savukārt Daniela Damberga atzīmēja Marinēto gurķīšu vienoto ietērpu, gurķīšlentas ap galvu un zaļos kreklus. Māra papildināja, ka 8. b klases komandas nosaukums tapis jau pirms laba laika, tāpat arī formas tērpi, kas tagad lieti noderēja. Daniela piebilda, ka dundadznieki ar to izcēlušies uz pārējo komandu fona, kam glīta, vienota noformējuma nav bijis.

Uz manu novēlējumu nākamgad braukt un aizstāvēt čempionu titulu meitenes korī atbildēja ar vienprātīgu «Jā!».

Lai gan pirmoreiz izcīnīt titulu ir vieglāk, vismaz šahā...

 

Alnis Auziņš

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com