Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mezgloja lieli, mezgloja mazi 20.04.2023. plkst. 08.02

21. aprīlī plkst. 17.30 Dundagas pagasta bibliotēkā tiks atklāta biedrības «Dundagas bērnu dienas centrs «Mājas»» īstenotā projekta «Mezglošana lieliem un maziem» darbu izstāde.

Projekts realizēts ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un ar kāda ziedotāja līdzfinansējumu. Kopējā projekta izmaksa – 1085.00 eiro, no kuriem 90% tika segti no ELFLA. Projekta iesniegumu vispirms vērtēja un atbalstīja Ziemeļkurzemes biznesa asociācija, pēc tam – Lauku atbalsta dienests (LAD).

Projekta mērķgrupa bija ģimenes ar bērniem, kopskaitā 8 cilvēki. Tas atbilst vienam no biedrības ,,Dundagas bērnu dienas centrs ,,Mājas”” mērķiem – iesaistīt un atbalstīt ģimenes ar bērniem, rīkojot apmācības un prasmju apguvi, lai paaugstinātu socializācijas līmeni. Kopā tika pavadītas 5 nodarbības, katra ilga 3 stundas. Dalībnieki apguva mezglošanas jeb makramē tehniku, sākumā iemācoties dažādus mezglus un darinot mazākas lietas, tad tapa puķu podu turētāji, pēc tam tika radītas somas, bet noslēgumā tika uzmezgloti dažāda izmēra sienas dekori.

Nodarbības vadīja SIA ,,KFH” valdes locekle Baiba Karole. Viņa mezglošanu mācīja ar tādu mīlestību un aizrautību, ka tā ,,pielipa” arī projekta dalībniekiem. Rezultāts ir pārsteidzošs – tik daudz skaistu darbu makramē tehnikā! Nāciet, skatieties un pārliecinieties par to paši!

Paldies Guntai Abajai no Ziemeļkurzemes biznesa asociācijas par vērtīgajām konsultācijām, LAD laipnajām darbiniecēm par labu sadarbību, Baibai Karolei par lieliskajām apmācībām un projekta dalībniekiem par uzcītību, disciplinētību un ļaušanos radošumam! Pateicība arī Dundagas pagasta pārvaldes vadītājam Andrim Kojro par to, ka brīvdienās telpās, kur mezglošana notika, netrūka siltuma!

 

Diāna Siliņa,
biedrības ,,Dundagas bērnu dienas centrs ,,Mājas”” vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotās galerijas
Dundagas bērnu dienas centra «Mājas» projekts «Mezglošana lieliem un maziem»

Atslēgvārdi
bērni, bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com