Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mazirbē atklāta izstāde «Līvzeme 2022» 25.08.2022. plkst. 14.16

Pagājušajā nedēļā Mazirbē, Muzejklēts ēkā tika atklāta biedrības „Randalist” nu jau desmito reizi rīkotā Starptautiskā mākslas plenēra „Līvzeme 2022” darbu izstāde. Šajā gadā savus darbus apskatei un novērtēšanai izstādīja astoņi mākslinieki gan no Latvijas, gan Lietuvas.

Visu šo gadu garumā plenēra organizatori biedrība „Randalist” ciešā sadarbībā ar Staltu ģimeni, māksliniecēm Ievu Liepiņu un Agniju Ģērmani ir veicinājuši radošu sadarbību un uzturējuši kopīgu lībisko saikni starp vietējiem iedzīvotājiem, kā arī māksliniekiem no dažādām pasaules valstīm.

Divu nedēļu garumā mākslinieki no Latvijas: Agnija Ģērmane, Anete Lesīte, Ilārija (Inta Pauļuka), Rasa Šulca, Ieva Liepiņa, Elmārs Orniņš un lietuviešu mākslinieki Arvīds Brazdžiūns (Arvidas Brazdžiūnas) un Ramūns Daģis (Ramunas Dagis), iedvesmojoties no lībiešu krasta unikalitātes, bagātīgā kultūras mantojuma un satiktajiem vietējiem iedzīvotājiem, radīja kārtējos, vēsturei paliekošos mākslas darbus.

Jau tradicionāli, mākslinieki savos darbos iemūžināja ne tikai piekrastes ainavas, bet arī vietējos iedzīvotājus, viņu lībisko individualitāti. Tādējādi tika papildināta un bagātināta iepriekšējos gados radītā portretu galerija.

Biedrības „Randalist” valdes priekšsēdētāja un mākslas plenēra „Līvzeme” organizatore Veronika Millere vēlas pateikties visiem atbalstītajiem, kas devuši savu ieguldījumu mākslas plenēru organizēšanā un veiksmīgā norisē.

Izstāde Mazirbē būs apskatāma līdz oktobrim. Kā ik gadu, pēc tam tā turpinās ceļot pa dažādām Latvijas pilsētām un citām valstīm.

Linda Pavlovska-Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Mazirbē atklāta izstāde «Līvzeme 2022»

Atslēgvārdi
Mazirbe, kaimiņos
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com