Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mazie dundadznieki čakli vāc makulatūru 15.05.2015. plkst. 13.21

13. V Šlokenbekas muižā makulatūras vākšanas konkursa noslēgumā, apbalvošanas pasākumā pulcējās 470 čaklākie makulatūras vācēji no izglītības iestādēm, kas atrodas SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra»» (AAS «Piejūra») reģionā — no Jūrmalas pilsētas, Tukuma, Jaunpils, Engures, Kandavas, Talsu un Dundagas novada izglītības iestādēm. Bērni un jaunieši bija savākuši turpat 123 tonnas, kas ir par 38 tonnām vairāk nekā pērn. Tas nozīmē, ka no nociršanas ir pasargāti 1725 koki.

AAS «Piejūra» jau vairākus gadus pēc kārtas rīko makulatūras vākšanas konkursu «Palīdzēsim kokiem!» ar vērienīgu noslēguma pasākumu, kurā balvas saņem visi konkursa dalībnieki. Konkursa mērķis ir savākt pēc iespējas lielāku daudzumu makulatūras, lai pēc tam to nodotu otrreizējai pārstrādei un atkārtoti ražotu papīru. Ar katru gadu makulatūras vākšanā iesaistās aizvien lielāks skolēnu skaits. Šogad makulatūras vākšanas konkursā piedalījās nu jau 40 mācību iestādes, par 11 vairāk nekā pērn. Priecē, ka aizvien čaklāk piedalās pirmsskolas izglītības iestādes. Šogad konkursa dalībniekus  vērtēja trīs grupās — lielās skolas, pamatskolas un pirmsskolas izglītības iestādes. Balvā trim labākajiem katrā grupā — ekskursija, bet biroja papīru, svētku koncertu un labas emocijas dāvanā saņēma visi konkursa dalībnieki.

 

1. vietas ieguvēji lielo skolu grupā, Tukuma 2. vidusskolas skolēni, kopumā savākuši 18 500 kg makulatūras, saaudzējot 259 kokus. Otrajā vietā Jaunpils vidusskola ar 18 340 kg , trešajā —  Kandavas internātvidusskola ar 9 040 kg

4. vieta – Talsu 2. vidusskolai– 6060 kg, saaudzēti 85 koki.

5. vieta – Tukuma novada Tumes vidusskolai – 5360 kg, saaudzēti 75 koki.

6. vieta – Engures vidusskolai - 4060 kg, saaudzēti 57 koki.

7. vieta - Bulduru dārzkopības vidusskolai – 3140 kg, saaudzēti 44 koki.

Mazo skolu grupā čaklākie ir Kandavas novada Vānes pamatskolas skolēni, kas savākuši 5520 kg makulatūras un izglābuši 77 kokus. Otrajā vietā Tukuma novada Pūres pamatskolas Jaunsātu filiāles skolēni ar 4340 kg, trešajā vietā Talsu novada Laucienes pamatskolas filiāles Dursupes pamatskolas skolēni ar 2940 kg.

Pirmsskolas izglītības iestāžu grupā 1. vieta Dundagas «Kurzemītei», kuras audzēkņi savākuši 7680 kg makulatūras un izglābuši 108 kokus. Otrajā vietā Talsu novada Laidzes pirmsskolas izglītība iestāde «Papardīte» ar 3840 kg, trešajā vietā pirmsskolas izglītība iestāde Jūrmalas PII «Zvaniņš», kuras audzēkņi savākuši 2880 kg. Piedalījās arī  Kolkas pamatskolas audzēkņi.

Šoreiz pasākums iesākās ar mielastu, konkursa dalībniekus sagaidīja arī dažādi pārsteigumi — spēles un rotaļas, un muzikāli sveicieni, kurus dalībniekiem veltīja Talsu vokālas studijas «Tonis» dziedātāji. Apbalvošanas ceremoniju vadīja Inga Priede, bet laureātus sumināja SIA «AAS «Piejūra»» valdes priekšsēdētāja Indra Rassone, valdes locekļi Ojārs Āboltiņš un Guntars Valants, kā arī Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere un Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus. Savukārt uzņēmuma «Eco Baltia Vide» pārdošanas daļas vadītāja  Ilze Retiga apbalvoja zīmējumu konkursa «Jautrais stikla konteiners» uzvarētājus.

 Inga Priede,
SIA «AAS «Piejūra»» sabiedrisko attiecību speciāliste
t.: 29417255; e-pasts: inga.priede@gmail.com

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola, atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com