Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbi Taivānas un Baltijas skolēnu mākslas izstādē 05.06.2018. plkst. 08.27

Dundadznieču Annijas Alises Rozefeldes un Anetes Elīnas Vītolas  (skolotāja Dace Čodera) darbus, kurus Dundagas Mākslas un mūzikas skola savulaik nosūtīja uz Pasaules Bērnu zīmējumu konkursu Taivānā, šobrīd var apskatīt Rīgā. Annija konkursā ieguva Zelta godalgu, bet Anete Elīna ir Bronzas laureāte.

Līdz 22. jūnijam Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centra vestibilā skatāma Taivānas un Baltijas skolēnu mākslas izstāde. Izstādi atklāja 31. maijā. Ieeja bez maksas.

Jau teju 50 gadus Taivānas Asociācija izglītībai caur mākslu (Association for Education Through Art of the Republic of China) organizē Pasaules Bērnu zīmējumu konkursu, kurā Latvija ir viena no aktīvākajām dalībniecēm. Piemēram, 2017. gadā Latvija bija trešā aktīvākā valsts no 43 dalībvalstīm, un Latvijas skolēni ieguva 2 zelta, 3 sudraba, 1 bronzas medaļu un 57 atzinības rakstus.

Šogad Taipejas misija Latvijas Republikā sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku ir apkopojusi pēdējo piecu gadu Taivānas un Baltijas valstu uzvarētāju darbus, lai veidotu krāšņu izstādi dažādo kultūru atspoguļošanai.

Visi šajā īpašajā izstādē redzamie mākslas darbi atspoguļo bērnu enerģiju, prieku, radošumu, kā arī viņu plašo un krāsaino iztēli. Šī ir laba iespēja labāk saprast, kā bērni raugās uz savu ikdienas dzīvi un apkārtējo pasauli, vai arī, no bērna skatupunkta, kādai vajadzētu būt ideālajai pasaulei.

Izstādi atbalsta Taipejas misija Latvijas Republikā un Taivānas Asociācija izglītībai caur mākslu.

Izstāde apskatāma LNB darba laikā.

Skolotāja Dace Čodera

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com