Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mainīti atkritumu izvešanas maksas aprēķini 07.01.2015. plkst. 16.44

Pērn  6. XI stājās spēkā Grozījumi Ministru kabineta 09.12.2008. nr.1013 «Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu».
Tie nosaka, ka maksu par sadzīves atkritumu izvešanu un asenizāciju dala uz visu dzīvokļos deklarēto personu skaitu, neatkarīgi no šo personu faktiskās dzīves vietas. Personas, kas ir deklarējušas savu dzīvesvietu jūsu īpašumā, varat noskaidrot Latvijas valsts portālā www.latvija.lv vai pašvaldībā.

«Kā kritērijs ir noteikts dzīvoklī deklarēto, nevis faktiski dzīvojošo personu skaits tādēļ, ka dzīvojamās mājas pārvaldniekam nav iespējams pārliecināties par faktiski dzīvojošo personu skaitu. Lai arī deklarēto personu skaits nav atbilstošs dzīvoklī dzīvojošo personu skaitam, tas tomēr ir vienīgais veids, kā iespējams aprēķināt katra dzīvokļa īpašnieka daļu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, jo noteikumos paredzētais kritērijs ir nevis dzīvokļu īpašumi, bet deklarēto personu skaits», skaidro Ekonomikas ministrija

Noteikumi piemērojami līdz dienai, kamēr dzīvokļu īpašnieki nav savstarpēji vienojušies par to, kā nosaka katra īpašnieka maksājamo daļu par saņemto pakalpojumu un tā sniegšanas kārtību.

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com