Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mācības jaunatnes darbiniekiem «Jauniešu iesaistīšana un motivēšana» 13.10.2016. plkst. 08.20

2.–4. XI , Ventspils novadā, Ziru pagastā, viesu namā «Ventaskrasti» Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra kopā ar biedrības «Latvijas Sarkano krustu» rīko mācības «Jauniešu iesaistīšana un motivēšana»  par neformālās izglītības iespējām darbā ar jaunatni jauniešu iesaistīšanai un motivēšanai.

Pieteikties  tiešsaistē http://ej.uz/IESAISTIkurz līdz 24. X. Mācības paredzētas 22 dalībniekiem. Rezultātu paziņos visiem personīgi līdz 27. X.

Mācības domātas jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes organizāciju pārstāvjiem un citiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunu pieeju un metodes darbam ar jaunatni.

Tās vadīs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji Normunds Pīlips un Gunta Kelle.

Mācības notiks pilnas 3 dienas, tās ir bez maksas. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un mācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz mācību norises vietu gan jāmaksā pašiem.

Jautājumiem vai papildu informācijai rakstiet vai zvaniet Solvitai Bespalovai, Kurzemes un Zemgales reģionālā koordinatorei pa tālruni 26791952 vai epastu solvita.bespalova@redcross.lv.Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Mācību uzsaukums
Atslēgvārdi
mācības, jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com