Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Lielā talka novadā 30.04.2014. plkst. 13.52

Stāsta Dabas aizsardzības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Ratkeviča un Saimnieciskā dienesta vadītājs Andris Kojro.

A. Ratkeviča: — 26. IV notika talka dabas takā pie Šlīteres bākas. Tajā piedalījās Latvijas Republikas oficiālā izdevuma «Latvijas Vēstnesis» kolektīvs un Tieslietu ministrijas darbinieki — kopā 40 cilvēki no Rīgas un Dabas aizsardzības pārvaldes 5 valsts inspektori. Talcinieki sakārtoja dabas taku tūrisma sezonai un mielojās ar gardu, uz ugunskura vārītu zupu. 

A. Kojro: — Šogad Lielā talka bija 26. IV. Pie mums gan tā sākās aprīļa sākumā un turpināsies vēl maijā. Šī gada devīze bija «Par tīru Baltijas jūru», tāpēc uzsvars likts uz piekrastes ciemiem. Tur arī notika lielākie darbi, kur piedalījās gan Mazirbes internātpamatskolas skolēni, gan citas atsevišķas 

cilvēku grupas.

Dundagā kā parasti atkritumus gar ceļmalu no Nevejas līdz Dundagai lasīja Dzintars Bumbieris, savukārt no «Pipariem» līdz Dundagai to darīja Aldons Zumbergs un Zadiņi. Dundagas vidusskolas skolēni sakopa parka un «Mazās skolas» teritoriju.

Plastmasas, pudeles un papīrus gar Talsu ceļa malām lasīja algotie pagaidu sabiedrisko darbu veicēji. Atkritumu apjoms samazinās. Iepriekšējos gados gar Talsu šoseju savāca 21 kubikmetru atkritumu, šogad — septiņus. Lielā talka sākās 2008. gadā un beigsies 2018. gadā, kad svinēsim mūsu valsts simtgadi. Cerams, ka tad Latvija būs tīra.

Diāna Siliņa

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com