Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

LIAA atjauno maksājumu pieprasījumu pieņemšanu par ražotņu un produktu atbilstības novērtēšanu 21.04.2020. plkst. 14.13

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ir radusi risinājumu, lai varētu turpināt sniegt atbalstu ražotņu un produktu sertificēšanai. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no 2020. gada 14. aprīļa atjauno maksājuma pieprasījumu pieņemšanu par ražotņu un produktu atbilstības novērtēšanu (sertificēšanu), kas īstenota, sākot no 2020. gada 1. marta (ieskaitot), t.i., sertifikāts, testa ziņojums u.c. sertifikācijas dokuments izsniegts pēc 2020. gada 29. februāra.

Maksājuma pieprasījums Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai ir jāiesniedz ne vēlāk kā triju mēnešu laikā pēc tam, kad ir notikusi atbilstošā darbība.

Ražotņu un produktu atbilstības novērtēšanai (sertificēšanai), kas veikta līdz 2020. gada 11. martam, atbalsta intensitāte ir 50% no attiecināmajām izmaksām!

Atbilstoši MK noteikumu Nr. 678 grozījumiem, kas stājās spēkā 2020. gada 10. aprīlī, ražotņu un produktu atbilstības novērtēšanai (sertificēšanai), kas veikta sākot no 2020 .gada 12. marta, atbalsta intensitāte ir 80% no attiecināmajām izmaksām.

Ar izmaiņām var iepazīties LIAA tīmekļa vietnē http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/starptautiskas-konkuretspejas-veicinasana/u/maksajuma-pieprasijums-finansejuma-sanemsanai

Diāna Kristiņa,
Dundagas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com