Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Leģendu naktī Dundagas pilī ēnu teātris 28.10.2015. plkst. 11.21

31. X, Leģendu naktī, Dundagas pilī plkst. 22.30 deju studijas «Happy Dance Studio» ēnu deju izrāde «Četri elementi». Tajā būs vērojamas dabas spēku, cilvēka emociju, ritma un ēnu maģiskās saspēles.

Uz koncertu ieeja 3 €, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Ūdens, uguns, zeme un gaiss — četras dabas stihijas — izrādē kļūst par elementiem, kas māca tuvoties līdzsvaram starp ļaušanos un stabilitāti, pamatu sakārtošanu, starp pārliecību, uzdrīkstēšanos un iejūtību, sapratni. «Četri elementi» ir stāsts par cilvēka ceļu pretī liktenim, par personīgajiem dēmoniem un izraušanos no ikdienišķās vides, par izvēlēm, kas jāizdara, par dzīves mācībām, ko varam gūt no apkārtējiem.

Izrādi veidojuši skatuves un kustību režisori Līva Gudule un Mārtiņš Līdaks, un tajā būs vērojamas Diānas Daukstes multimediju projekcijas un Rūdolfa Grūbes veidotie specefekti. Izrādē piedalīsies «Happy Dance Studio» dejotāji.

Lai gan ēna mums vairāk saistās ar tumsu, tā nav iespējama bez gaismas. Tā ir gaismas un tumsas attiecības. Lai gan ēnai nav garšas, smaržas un tā nav sataustāma, šī divdimensiju parādība spēj sirreāli atspoguļot dejas stāstu.

Ēnu deju teātris ir skatuves mākslas forma, kas apvieno deju, teātri un gaismas spēles. Vienlaikus režisors un horeogrāfs var izmantot abas vides: fizisko un ēnu pasauli.

Statuves konstrukcijā izmantots ekrāns, kas sadala skatuvi divās daļās. Lai radītu «ēnu pasauli», aiz ekrāna novieto dažādus gaismas avotus. Tas ļauj horeogrāfam spēlēties ar dejotāju izmēriem, multimediju elementiem un interesantiem siluetiem.

www.happydance.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pils, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com