Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas talantu vasaras projekts «Satikšanās» 14.04.2016. plkst. 16.22

Dundagas pilī no 26. VI līdz 3. VII un no 14. VIII līdz 21. VIII notiks Latvijas talantu vasaras projekts Satikšanās. Tā moto ir pirmo projektu vadītājas Rēzijas Kalniņas pirms sešiem gadiem teiktais: «Piedzīvot un izbaudīt, satikties, sadraudzēties un saprasties, pieredzēt, paveikt un piepildīt!». Pieteikties līdz 12. VI interneta vietnē www.satiksanas.lv.

Projekta mērķis ir attīstīt bērnu un jauniešu mākslinieciskās aktivitātes. Projektā katru gadu pulcējas bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuru intereses ir saistītas ar mūziku, teātri vai deju.

Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi, iespēja satikties un iepazīties ar labākajiem Latvijas dziedātājiem, dejotājiem, aktieriem, iespēja sadraudzēties ar jauniem draugiem, gūt jaunas emocijas, atpūsties un pavadīt neaizmirstamu nedēļu kopā ar radošo industriju profesionāļiem.

Satikšanās mūzikā notiks no 26. VI līdz 3. VII dziedātājas Aijas Andrejevas vadībā.

Mīļi gaidīti visi Latvijas bērni un jaunieši, kas vēlas uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu un kultūru, kuru nodomi saistīs ar mūziku! Veselu nedēļu būs meistarklases, vokālās nodarbības, horeogrāfijas stundas un gatavošanās noslēguma koncertam, kurā visi uzstāsies kopā ar Aiju Andrejevu un pavadošo mūziķu grupu.

Satikšanās teātrī notiks no 14. VIII līdz 21. VIII aktiera Madara Zvaguļa vadībā.

Projekts dos iespēju iepazīties ar teātra mākslu un skatuves kultūru, piedalīties aktiermeistarības, runas un horeogrāfijas nodarbībās. To vadītājs aktieris Madars Zvagulis filmējas TV3 seriālā Uguns Grēks Dāvida lomā. Visu nedēļu projekta dalībnieki kopā ar Madaru un pasniedzējiem sagatavos izrādi Mazais princis, kurā katram dalībniekam būs atvēlēta sava loma.

Pieteikšanās anketas un plašāka informācija pieejama interneta lapā www.satiksanas.lv. Aicinām pieteikties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots!

 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com