Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas pilīm un muižām jaunas ieceres par starptautisku sadarbību 11.05.2016. plkst. 08.23

Pēc Latvijas Piļu un muižu asociācijas ierosmes pirms diviem gadiem sākās  sadarbība ar Igaunijas Muižu asociāciju un Lietuvas Piļu un muižu asociāciju. Pēdējā laikā tai ir pievienojušās vēl divas – Igaunijas Muižskolu asociācija un Mēklenburgas-Priekšpomerānijas (Vācija) Piļu un muižu asociācija.

Piļu un muižu asociāciju pārstāvji Jelgavas pilī
Piļu un muižu asociāciju pārstāvji Jelgavas pilī

9. V šo piecu asociāciju vadības pārstāvji, arī Dundagas pils direktore, kas ir Latvijas Piļu un muižu asociācijas  prezidente, pulcējās Jelgavas pilī, kur diskutēja un vienojās par turpmāko sadarbību, tostarp iespējamajiem kopīgajiem projektu pieteikumiem uz Eiropas Savienības un citu finanšu un atbalsta instrumentu programmu konkursiem, gatavošanos Baltijas valstu simtgades  svinībām, kopīgām mārketinga aktivitātēm.

Visas asociācijas kopumā pārstāv vairāk nekā 300 kultūras mantojuma objektu, kas jau ir vai pakāpeniski kļūst par ekonomiskās un kultūras attīstības centriem un  iecienītām tūristu piesaistes vietām. Ņemot vērā šo potenciālu, sadarbības partneri nolēma arī uzsākt apjomīgu ilgu darbu, lai ar laiku Eiropas kartē iezīmētu jaunu Eiropas Padomes Kultūras ceļu.

Noslēgumā visi iepazinās ar Jelgavas pili, Kurzemes hercogu kapenēm un Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni.

Baiba Dūda

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com